ליבי טכנולוגיות תוכנה יישמה בקבוצת קומטל מערכת Pyramid Analytics מעל Priority ERP

קבוצת קומטל טכנולוגיות והנדסה, השיקה מערכת Pyramid Analytics מעל Priority ERP, הכוללת דו"חות ניהוליים מעולמות הכספים, מכירות והתפעול.

היישום בוצע על ידי חברת ליבי טכנולוגיות תוכנה, המתמחה כבר יותר מ- 20 שנה בפרויקטים של BI, ומתמחה בהטמעה של פתרונות עסקיים וטכנולוגיים בתחום ה-  BIG DATAו- BI בארגונים בינוניים וגדולים במגזרי המשק השונים.

קומטל טכנולוגיות והנדסה הנה קבוצת חברות שפועלת עשרות שנים בתחומי טכנולוגיה מגוונים, ומחזיקה כיום במעל- 10 חברות, בהן קונלוג, הורטל מכונות, Humphry Automation בקנדה, אבירי טכנולוגיות, לומיטרון, אמבר, פיקוטק, ועוד.

 

לילך פוגל קטנוב, מנהלת מערכת המידע של קומטל, אומרת כי הקמת מערכת ה- BI Pyramid Analytics מעל Priority ERP מאפשרת לקבל תמונה ברורה יותר של נתוני כלל החברות בקבוצה באופן גמיש ומדויק, ליצור התראות שיישלחו למנהלים על 'חריגות' ולהציף להם נושאים בעלי חשיבות. "בעבר נתונים אלו הופקו בעזרת דו"חות מוגבלים ממערכת Priority ERP, והיה קושי לקבל תמונה כוללת של מחזור החיים אודות תהליכי המכירה והתפעול," היא מוסיפה. המערכת מיועדת עבור מנהלי החברה, אנשי התפעול, המכירות, הלוגיסטיקה והכספים ומאפשרת יכולות אינטואיטיביות ליישומים מתקדמים, Dashboards עשירים ומגוונים, שליחת התראות בהתאם לאירועים עסקיים וכו'.

 

ירון הירשזון, מנכ"ל משותף בליבי, אומר: "אנו שמחים על הצטרפות קבוצת קומטל אל קהל לקוחותינו. אנו מאמינים כי בעזרת יכולות מערכת Pyramid Analytics BI נוכל לממש ולהוביל את דור ה- BI כמנוע צמיחה משמעותי מאוד המחזק אותנו כארגון המוביל את תחום ה- BI בישראל כבר שני עשורים, ומספק לכל לקוח פתרון המתאים לו".

 

לא מכבר הודיעה ליבי על הרחבת פעילותה עם Pyramid Analytics, והוכשרה לבצע הטמעות והדרכות למשתמשי Pyramid Analytics במסגרת UniversiBI (מערך הדרכת ה- BI  של ליבי).

 

 

Pyramid Analytics פעילה בעולם ובישראל בשוק ה- BI, עם פתרון המשתלב בצורה טבעית על תשתיות המידע של Microsoft BI. החברה מפתחת מערכות לניתוח חכם של מידע בקנה מידה גדול ובצורה מודולרית עבור ארגונים בינוניים וגדולים.

 

בין תכונות המוצר: פתרון המשלב בין מהירות, איכות ומחיר ומוריד מורכבות כמעט לאפס; כלי web-י אינטואיטיבי ללא כתיבת קוד –  היישום מתבצע ב- wizards עם ממשק משתמש המצטיין בנראות שלו, כפי שבא לביטוי ביישום בקומטל, כאשר אחד היתרונות המרכזיים במוצרי החברה הוא היכולת להציג את כלי התחקור בממשק זמין מכל דפדפן ובתצורה הנוחה ביותר למשתמש, בדומה לנתוני Microsoft Office מסורתיים. חברת Pyramid Analytics מעסיקה יותר מ- 100 עובדים בעולם. מרכז הפיתוח נמצא בישראל ומונה כ- 50 איש, ולחברה מאות לקוחות בעולם.

דילוג לתוכן