לוקהיד מרטין מצטרפת ליוזמת CyberSpark

לוקהיד מרטין מצטרפת ליוזמת CyberSparkהישראלית

 

לוקהיד מרטין (סימול בבורסה לניירות ערך בניו יורק: LMT) מצטרפת אל EMC, קרן JVP (Jerusalem Venture Partners) ו-BGN טכנולוגיות כשותפה ביוזמה התעשייתית סייברספארק (CyberSpark).

 

סייברספאק הינו ארגון ללא מטרות רווח שהוקם על מנת לקדם את שיתוף הפעולה בין המגזר הציבורי והממשלתי בישראל ובקרב קהילת הטכנולוגיה הבינלאומית באמצעות מרכז הסייבר שפועל בפארק הטכנולוגיות המתקדמות בבאר שבע.היוזמה משמשת כגוף המתאם פעילויות משותפות של תעשיית הסייבר עם רשויות ממשלתיות שונות, צה״ל והאקדמיה.

 

סייברספארק מתכוונת למנף את הפוטנציאל המשמעותי בתחום טכנולוגיית הסייבר, ולנצל את הצמיחה שהתרחשה בבאר שבע בשנים האחרונות. הארגון יוביל את תהליך השיווק של האיזור כמרכז סייבר בינלאומי, יעודד עריכת מחקרים משותפים נוספים של האקדמיה והתעשייה, יתמוך בפיתוח תוכניות לגיוס ופיתוח הכשרונות של מומחי סייבר מקומיים וימשוך השקעות מקומיות ובינלאומיות נוספות באיזור.

 

רוני זהבי, מנהל היוזמה התעשייתית סייברספארק, אמר: ״כניסתה של לוקהיד מרטין כשותפה ביוזמה התעשייתית סייברספארק מהווה נדבך חשוב נוסף בביסוסה של ישראל כאיזור מרכזי למצוינות סייבר״.

 

יהושע (שיקי) שני, מנכ״ל לוקהיד מרטין ישראל, אמר: ״זהו צעד נוסף במסגרת תוכניותיה של לוקהיד מרטין לפתח שיתופי פעולה נוספים עם תעשיות המידע, התקשורת והטכנולוגיה ועם האקדמיה בישראל. אנחנו מאמינים שלוקהיד מרטין תשחק תפקיד מרכזי בביסוס מעמדה של ישראל כמרכז סייבר הזוכה להערכה בינלאומית, באמצעות תרומה משמעותית של כישורים, ניסיון והשקעות פנימיות במשרות״.

 

הצטרפותה של לוקהיד מרטין ליוזמה התעשייתית סייברספארק מגיעה בעקבות הקמת המשרד החדש של לוקהיד מרטין בבאר שבע, בחודש אפריל.

 

דילוג לתוכן