המייסדים, ארז ברקנר ואביעד מור

לומיגו מגייסת סיבוב סיד בהיקף של 8 מיליון דולר ליצירת מהפכה בעולמות ה – Serverless

את סיבוב ההשקעה במייסדים יוצאי צ'קפוינט, הובילו הקרנות פיטנגו, גרוב, ומירון. ההון שגויס מיועד להגדלת צוות המחקר והפיתוח של החברה בתל אביב

 

תל אביב – 23 בינואר 2019 – חברת הסטארטאפ לומיגו (Lumigo), הממוקמת במרכז תל אביב, הודיעה היום על השלמת סבב גיוס סיד בגובה של 8 מיליון דולר, לפיתוח פלטפורמה המאיצה את אימוץ טכנולוגיית ה- serverless בסביבות הענן.

 

טכנולוגיית Serverless היא השלב הבא בהתפתחות טכנולוגיות הענן אחרי שרתים וירטואלים וקונטיינרים.
הטכנולוגיה הופכת את תשתית מערכות המידע הארגוניות לשקופה מבחינת המפתחים ומאפשרת לצוותי התוכנה לפתח מערכות בקצב חסר תקדים ולייצר אבות טיפוס במהירות.

 

השימוש ב- Serverless גדל בקצב של 300% ברבעון בקרב צוותי פיתוח ברחבי העולם. ענקי הענן AWS, מייקרוסופט וגוגל מהמרים על הטכנולוגיה וביצעו בשנה האחרונה השקעות אדירות בתחום. גודל השוק צפוי להגיע ל 18 מיליארד דולר ב 2024 לפי מחקר חדש שפורסם בחודש שעבר.

 

על אף שמדובר בטכנולוגיה צעירה, רובנו משתמשים בה ללא ידיעתנו, כשאנחנו צופים ב"בית הנייר" בנטפליקס, מזמינים לינה ב-AirBnb ואפילו כשרובוט הרומבה שלנו ממפה את הבית. טכנולוגיית ה – serverless אומצה על ידי חברות אלו ורבות אחרות שנמצאות בחזית הטכנולוגיה, והטמיעו אותה במערכות המידע והאלגוריתמים הטכנולוגיים שלהם.

 

הפלטפורמה של לומיגו מנתחת בזמן אמת כמויות עצומות של מידע, לומדת את ההתנהגות התקינה של המערכת ומפיקה תובנות המאפשרות לזהות תקלות בזמן התהוותן. הפלטפורמה מציגה מפה ויזואלית חיה של כלל הרכיבים במערכת המאפשרת לעקוב בקלות אחרי כל פעולה במערכת מקצה לקצה. לומיגו היא שותפה טכנולוגית מתקדמת של חברת אמזון (AWS Advanced Technology Partner) והפלטפורמה שלה כבר מותקנת במספר מערכות קריטיות של ארגונים ברחבי העולם.

במסגרת ההכרזה, לומיגו מציעה באתר החברה רישום חינם לפלטפורמה שלה לתקופה מוגבלת.

 

לומיגו נוסדה בשנת 2018 ע״י ארז ברקנר ואביעד מור, בכירים לשעבר בצ׳קפוינט. ארז, שסיים כבר בתיכון תואר ראשון בהצטיינות במתמטיקה ומדעי המחשב, הקים וניהל בצ׳קפוינט את חטיבת מוצרי הענן. אביעד, בוגר 8200, ייסד וניהל את קבוצת המחקר של טכנולוגיות הדור הבא בחברה.

 

״ישנו שינוי דרסטי בדרך בה מפתחים תוכנה בענן״ אומר ארז ברקנר, מנכ״ל ומייסד-שותף של לומיגו. "מערכות ה-Serverless מורכבות מעשרות תתי רכיבים והדור הקיים של מוצרי הניטור והבקרה לא מתאים למערכות מורכבות אלו. בלומיגו זיהינו את ההזדמנות ופיתחנו טכנולוגיה ייחודית המאפשרת למפתחים להתמודד עם ביזור המערכות, לצפות תקלות ולשפר את הביצועים ברמה היומית. אנחנו מתרגשים להיות חלק מקהילת המפתחים שמובילה את המהפכה הזאת שנמצאת עדיין רק בראשיתה."

 

לומיגו מתכננת להשתמש בהשקעה להגדלת צוות המחקר והפיתוח שלה במרכז תל אביב, ומגייסת בימים אלה מפתחים מנוסים להצטרף לצוות הליבה – רשימת המשרות הפתוחות נמצאת באתר החברה.

דילוג לתוכן