לוח אם שלא נראה כדוגמתו מבית ASUS

חברת ASUSעם מותג הגיימינג שלה Republic of Gamers מציגים את Crosshair VI Extreme
לוח אם שלא נראה כדוגמתו, ה- ROG Crosshair VI Extreme מעוצב עבור גיימרים ומשמשים "כבדים", המעוניינים למקסם את ביצועי ה- AMD Ryzen.
ניתן לעקוב אחר השושלת של לוחות האם עבור גיימרים של ROG, מבית ASUS, עשר שנים אחורה עד ה- Crosshair המקורי עבור מעבדי AMD® Athlon™ 64, כך שזה לא מפתיע שלוח האם ROG Crosshair VI Extreme משדרג את AMD Ryzen™ להתאים להמצאות הכי חדשות שלנו. לוח ה- Crosshair האחרון מותאם במיוחד עבור מכונות היוקרה שגיימרים חולמים לבנות – ואוברקלוקרים צריכים – על מנת לשחרר את הפוטנציאל הגולמי של Ryzen. התוצאה היא לוח אם X370 שנותן ל – Ryzen את הפלטפורמה הבסיסית היוקרתית שהוא צריך.

לוח האם ROG Crosshair VI Extreme הוא אחד מלוחות האם הרציניים ביותר מבית AMD, עם שקע AM4. הוא מכיל תכונות רבות המעוצבות עבור חובבי גיימינג מושבעים ואוברקלוקרים מקצועיים, בלי ששימוש באחד יפגום בביצועי האחר, כמו שקורה בכל כך ברבה מוצרים מתחרים. תשומת הלב הזו, לצרכי המשתמש, יחד עם חותמת האיכות של ההנדסה והעיצוב של ROG, מגדירים את Crosshair VI Extreme. למידע נוסף, תמונות ותכונות בלעדיות של לוח אם ייחודי זה, בקר במאמר ההשקה שלנו ב- ROG.

דילוג לתוכן