להיות בתל-אביב, להרגיש בניו יורק

בזק מביאה את ניו-יורק לתל-אביב בסוכות במסגרת מהלך ההשקה לרשת ה – NGN

פרוייקט ראשון מסוגו בעולם: בזק תציב מסכי ענק בנמל תל אביב ובטיימס סקוור בני-יורק,
שיציגו את ההתרחשויות בצד השני בשידור חי ובגודל טבעי.
חלק מהפעילויות סביב המסך: שירה בציבור בין יבשתית עם עינת שרוף;
הופעת ראפ של גיא מר ושאנן סטריט עם הראפר הניו יורקי סניקרס ושפע של פעילויות לילדים.
מדובר במהלך שני של בזק במסגרת השקת רשת ה – NGN.

בתאריכים ה-6-8/10 תקיים בזק בשיתוף עם עיריית תל אביב-יפו הפנינג ענק וייחודי מסוגו לכל המשפחה, זאת במסגרת חגיגות המאה של תל אביב-יפו. בהפנינג, בזק תעשה שימוש ייחודי בטכנולוגיית ה-NGN החדשנית של החברה, שתאפשר לציבור הרחב להשתתף בחוויית תקשורת תרבותית יוצאת דופן בין ניו-יורק לתל-אביב; לראשונה, יתאפשר לראות ולהרגיש דרך מסכי ענק שיוצבו בנמל תל אביב, את ההתרחשויות מהרחוב הניו-יורקי וההיפך, וכל זאת בשידור חי ובגודל טבעי. מדובר בפרוייקט מולטי מדיה הראשון מסוגו בעולם.
במתחם גדול ומגוון בנמל תל-אביב, שיעוצב כ"טיימס סקוור" בניו-יורק, תקיים בזק שפע של אירועים ופעילויות אשר יהיו משותפים לתל-אביב ולניו-יורק. זאת, באמצעות מסכי שידור ענקיים וטכנולוגית ה-NGN החדשנית של בזק, כאשר בצד אחד של המסך ניו-יורק ובצד השני תל-אביב.
רשת ה – NGN שהשיקה בזק לאחרונה מאפשרת, באמצעות טכנולוגיה  חדשנית לגלוש באינטרנט בפס רחב של עד 50 מגה ובמהירות תגובה חסרת תקדים.
באי ההפנינג יוכלו להיפגש עם חברים או משפחה הנמצאים בניו-יורק בזמן אמת דרך מסך ענק ובנוסף, לראות את ההתרחשויות של רחובות ניו-יורק ההומים והפעילות המתרחשת שם. ההפנינג שמקיימת בזק בנמל תל – אביב ובטיימס סקוור, ניו יורק מהווה את המהלך השני של בזק במסגרת השקת רשת ה –  NGN.
לאורך כל ימי ההפנינג משעות הצהריים ועד לשעות הלילה, יוצבו 2 מסכי ענק אשר באמצעות טכנולוגיית ה-NGN יאפשרו לראות את המתרחש באותו הזמן בניו-יורק. הבאים יוכלו לראות ולשוחח באופן חופשי בוידאו-צ'אט LIVE עם חברים, משפחה ואפילו עם עוברי אורח מניו-יורק כל זאת בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת והראשונית שמשיקה בזק.
במהלך ימי ההפנינג יתקיימו שפע של פעילויות לכל המשפחה. הבאים יהנו ממופע חגיגי של שירה בציבור עם עינת שרוף שבניו-יורק, מהופעה משותפת אנרגטית ביותר של גיא מר (הדג נחש) שיארח את שאנן סטריט (סולן להקת הדג נחש) עם הראפר הניו-יורקי הידוע סניקרס, שיעורי יוגה בהדרכת טובי המורים מניו-יורק, שיעורי בישול, סלסה, וכן שפע של פעילויות יצירה ופינות משחק לילדים. בסיום ימי ההפנינג יתקיים מופע סוחף של קבוצת טררם.
כל זאת ועוד פעילויות רבות נוספות, במתחם אטרקטיבי ומלא התרחשויות עם אמני רחוב, אקרובטים, נגנים, ראפרים, רקדני ברייקדאנס, סטפס, פסלים אנושיים ואווירת רחוב ניו-יורקית המהווה אטרקציה לכל המשפחה.
רן גוראון, סמנכ"ל השיווק של בזק מוסר כי "טכנולוגיית ה-NGN שבזק השיקה לאחרונה, מאפשרת חיבור ותקשורת בין כל קצוות העולם בצורה המהירה, הנוחה והיעילה ביותר הקיימת כיום. לכבוד החגים והשקת הרשת החדשה, בזק מזמינה את הציבור הרחב להגיע לנמל תל-אביב וליהנות מאווירה ניו-יורקית, עם שפע פעילויות מגוונות לכל המשפחה אשר תהיינה משותפות ל-2 הערים, וזאת תודות לטכנולוגיה החדשנית שבזק מציגה".
הלל פרטוק, דובר עיריית תל אביב, הוסיף כי, "לתל – אביב יש מאפיינים ישראלים ברורים, אבל משווים אותה  לא אחת לניו יורק, מסיבות שונות. מי לא שמע בתל-אביב את המשפט: 'ממש כמו בניו יורק'? אז כן, לשלושה ימים בסוכות, ניו יורק תהיה ממש כאן. פרוייקט תל אביב – ניו יורק מגשר על המרחק הפיזי, מחבר בין הערים ומביא את הטיימס סקוור לנמל תל-אביב וההיפך".

הכניסה למתחם חופשית!
לפרטים נוספים: www.bezeqtlv-ny.co.il

דילוג לתוכן