להדפיס, להדפיס, להדפיס

 

 

 

הדור החדש של מדפסות ה- EcoTank של  Epson כבר כאן

 

הדפסת עבודות לילדה לבית הספר, או לסטודנט לאוניברסיטה. הדפסת מסמכים חשובים שכדאי לשמור מהם עותק נייר (ולא רק ׳בענן׳). הדפסת חשבונות לתשלום. שמירת תוצאות הבדיקות מקופת חולים שהורדתם מהאתר. את כל המשימות האלה ואחרות, קל ולא יקר לבצע כיום עם קו חדש של מדפסות הזרקת דיו חסכוניות, מהירות וקלות בשימוש. מדפסות ה-EcoTank של Epson, שמגיעות עם דיו המספיק עד לשלוש שנים של הדפסות.

מי זוכר את הימים בהם דיו למדפסות עלה כמו זהב נוזלי? ומי זוכר את הימים בהם נאלצנו כל כמה זמן לרוץ ולקנות מחסניות דיו למדפסת הביתית שלנו? הימים האלה הסתיימו מזמן, עם הגעתה של המהפיכה הצרכנית בתחום ההדפסה בבית ובמשרד הביתי והשקת קו מדפסות ה- EcoTankשל Epson, ענקית ההדמיה היפנית.

 

הרעיון היה פשוט: במקום להשתמש במחסניות דיו יקרות שנגמרות אחרי כמה ימים, או שבועות, של הדפסה, עוברים לשימוש במיכלי דיו מובנים ומוזילים משמעותית את מחיר הדיו. נשמע פשוט (ואיך לא חשבו על זה קודם?) והתוצאה הייתה לא פחות מדרמטית עבור צרכני הקצה. מונופול המחסניות היקרות נשבר. הסיבה: מדפסות ה- EcoTank של Epson כוללות מערכת מיכלי דיו עם קיבולת אולטרה גבוהה המבטלת לחלוטין את הצורך להשתמש במחסניות דיו.

 

כיום, מדפסות ה- EcoTank של Epson, מציעות עלות אולטרה נמוכה לדף, היכולה היכולה לצמצם את עלויות ההדפסה בשיעור של עד 90%. נתון זה ממש לא מפתיע – כיוון שהמדפסות מגיעות עם דיו כלול באריזה בכמות המספיקה עד לשלוש שנים של שימוש.  באמצעות כמה ממדפסות EcoTank  ניתן להדפיס עד 14,000 דפים בשחור ו- 11,200 דפים בצבע. וזה אומר: להדפיס, להדפיס ולהדפיס. הכל: מעבודות שהילדים צריכים להגיש לבית הספר, תיזה שהסטודנט התחייב להגיש כרוך יפה, דרך הניירת שחברת הביטוח שלמה לכם במייל ועד כל אותה ניירת חשובה שאתם לא רוצים שתשמר לה באיזה ״ענן״ לא מאובטח, רחוק מעינכם.

 

איך זה עובד?
הודות למיכלי דיו משולבים בקיבולת גבוהה, הדיו מסופק בצורה רציפה למדפסת. אין מחסניות להחלפה – פשוט מוסיפים דיו למיכל באמצעות בקבוקי הדיו של Epson וממשיכים בהדפסה. לא רק ששיטה זו נוחה יותר, אלא מכיוון שמקבלים כבר ברגע הקנייה כמות גדולה מאוד של דיו יחד עם המדפסת, ניתן ליהנות  גם מתמורה טובה בהרבה. למעשה, המדפסת מגיעה עם שווה ערך של עד 60 מחסניות דיו. ע״פ דו״ח IDC, אפסון מחזיקה בנתח השוק הגדול בעולם בתחום מדפסות הזרקת הדיו. עד סוף השנה יימכרו על ידי החברה כ-9.5 מיליון מדפסות הזרקת דיו בעלות מיכלים…

 

 

אמינות

אפשר לסמוך על אחת מיצרניות המדפסות הגדולה והמוערכת ביותר בעולם שתדאג להכניס למוצרים החדשים שלה עוד שלל טכנולוגיות מתקדמות להקלה על חיי המשתמשים וגם כאלה שיוציאו הדפסות ברמה גבוהה ביותר. בקו ה- EcoTankשולב ראש הדפסה מסוג Micro Piezo של Epson שמככב במדפסות המקצועיות הגדולות והיקרות בהרבה של החברה, נתון שמאפשר גם למשתמש הביתי או המשרדי, להפיק הדפסות איכותיות, עם חדות וצבעים מעולים ובמהירות גבוהה.

 

מגוון רחב של תכונות להקלה על המשתמש

מדפסות EcoTank מספקות הרבה יותר מאשר מיכלי דיו בקיבולת אולטרה גבוהה. בדומה למגוון הרחב של קו המדפסות תראה שהן מציעות גם מגוון רחב של תכונות:

 

–          אחריות יעילה. כל מדפסות Epson EcoTank מגיעות עם אחריות סטנדרטית לשנה אחת או שלוש שנות אחריות במסגרת מבצעים

–          הדפסה דו-צדדית. חסכו נייר וכסף, על-ידי הדפסה אוטומטית על שני הצדדים של הדף. ובנוסף, זה גם ידידותי לסביבה.
–          ראש הדפסה משולב. שלא בדומה לחלק מהמדפסות האחרות בשוק, מדפסות EcoTank כוללות ראש הדפסה מובנה וקבוע המבטיח הדפסה נטולת מטרדים ואמינה.
–          הדפסה ממכשירים ניידים. אפשר לשלוח מסמכים להדפסה מתוך סמארטפון או ממחשב טבלט באמצעות אפליקציה חינמית.
–          מגוון מוצרים רחב בסדרת EcoTank קיימים למעלה מ- 20 דגמים, עם דגמים המיועדים לדרישות שימוש ביתי, משרד קטן או עסק קטן.
דוגמה? בבקשה:

 

מדפסת הזרקת הדיו L4150  היא מדפסת 3 ב- 1 שמספקת את כל צרכי הבית והמשרד הביתי: הדפסה, העתקה, סריקה והדפסת פוטו ללא שוליים. מ ו ש ל ם… ״זו מדפסת שללא ספק נותנת מענה מושלם לצורכי השימוש הביתי, להדפסת תמונות ולמגוון שימושי משרד ביתי והמשרד הקטן. אנו מצליחים לספק כאן תמורה נהדרת לטווח ארוך״, אומר איתי מרום, מנהל מכירות ושיווק מוצרי צריכה ב-Epson ישראל. לדבריו, המדפסת מגיעה עם דיו בכמות המספיקה עד לשלוש שנים – כלול דיו שווה ערך של עד 60 מחסניות דיו. עלויות ההדפסה אולטרה נמוכות – הדפסת עד 14,000 דפים בשחור ו- 5,200 בצבע וכמובן – ניתן להדפיס ממכשירים ניידים…״

 

מרום גם מציין שלאפסון ישראל יש מרכז תמיכה טלפוני ואינטרנטי ומערך שירות לקוחות ייחודי לאפסון, עד לבית הלקוח.

 

 

דילוג לתוכן