לגלות אפשרויות חדשות עם ה-Galaxy S8 של סמסונג: הסמארטפון שאינו יודע גבולות

ה-Galaxy S8 מספק צג Infinity מהמם, אקו-סיסטם שלם של שירותים מחוברים וממשק חכם
סיאול, קוריאה, 29 במרץ, 2017 – סמסונג אלקטרוניקס הציגה היום לעולם את
ה-Galaxy S8, סמארטפון הדוחק את הגבולות של הסמארטפונים המקובלים עם עיצוב חלק של החומרה ומגוון שירותים חדשים. במקביל להשקה של שירותים ואפליקציות חדשים, כמו גם של צג Infinity מהמם המעניק חוויית צפייה מושלמת, ה- Galaxy S8 מספק רמה חדשה של פונקציונליות ונוחות ופותח בפני המשתמשים גלקסיה של אפשרויות.

"ה- Galaxy S8 מבשר עידן חדש של עיצוב סמארטפונים ושירותים חדשים ונהדרים המספקים דרכים חדשות לחוות את העולם," אמר ד.ג'. קו, נשיא עסקי התקשורת הניידת בסמסונג אלקטרוניקס. "ה- Galaxy S8 הוא הדרך שלנו לרכוש מחדש את אמון הצרכנים ולהגדיר מחדש את מה שאפשר להשיג בבטיחות. זהו ציון דרך חדש במורשת הסמארטפונים של סמסונג."

לראות ולחוות יותר

ה- Galaxy S8מסתמך על המורשת של סמסונג ביצירת עיצובים מדהימים בהתקנים פונקציונליים. הוא זמין בדגם Galaxy S8 עם צג של "5.8 ובדגם Galaxy S8+ עם צג של "6.2. העיצוב נטול המסגרת של צג infinity יוצר משטח חלק ורצוף ללא כפתורים או זוויות חדשות. התוצאה היא חוויית צפייה אופפת באמת שאינה מאפשרת הסחות דעת והופכת את ריבוי המשימות לנוח מתמיד. העיצוב הקומפקטי של ה- Galaxy S8 מאפשר הפעלה נוחה ביד אחת. זכוכית Corning® Gorilla® Glass 5 בחזית ובגב המכשיר מעניקה לו עמידות וגימור איכותי.

היסודות שלGalaxy

בנוסף לחידושי העיצוב, סמסונג ממשיכה לספק טכנולוגיה מתוחכמת, לרבות מצלמה מתקדמת וביצועים משופרים:
• מצלמה משובחת: ה- Galaxy S8מצויד במצלמה קדמית מתקדמת עם 8 מגה פיקסל ופוקוס אוטומטי חכם F1.7 ובמצלמה אחורית דואלית של 12 מגה פיקסל F1.7 המאפשרות תוצאות צילום, זום ומניעת טשטוש מעולות גם בתאורה נמוכה ועיבוד תמונה משופר

• ביצועים רבי עוצמה: כהתקן המכיל ביצועים וקישוריות רבי עוצמה, ה- Galaxy S8 מתהדר במעבר ה-10 ננומטר הראשון בתעשייה המאפשר מהירות ויעילות גבוהות מתמיד. הוא גם מצויד בהכנה ל-gigabit LTE ו-gigabit Wi-Fi עם תמיכה בעד 1Gbps כדי שהמשתמשים יוכלו להוריד קבצים במהירות, בכל גודל שהוא

• בידור מצוין: כהתקן הנייד הראשון בעולם שקיבל הסמכת UHD Alliance כהתקן MOBILE HDR PREMIUM™, ה- Galaxy S8 מאפשר לראות צבעים וניגודיות חדים בדיוק כפי שיוצרי הסרטים התכוונו, וזאת תוך צפייה בתוכניות המועדפות. בנוסף, ה- Galaxy S8מציע חווית משחק ברמה אחרת עם טכנולוגיית גרפיקה חיה ומעולה, כמו גם את Game Pack, חבילה של כותרי המשחקים המובילים, לרבות כותרים נבחרים הנתמכים ב-Vulkan API

• סטנדרטים עולמיים של אבטחה ניידת: ה- Galaxy S8 מושתת על ה-Samsung Knox, פלטפורמת אבטחה ברמה צבאית. בנוסף, הוא מציע מגוון רחב של טכנולוגיות ביומטריות לרבות סורק טביעות אצבע, סורק קשתית העין וזיהוי פנים כדי שהמשתמשים יוכלו לבחור באימות זהות ביומטרי המתאים להעדפותיהם

• ה- Galaxy S8 גם מגיע עם מאפייני היסוד של ה-Galaxy אשר המשתמשים כבר למדו להכיר ולאהוב, בהם:
• עמידות IP68 לאבק ולמים
• כרטיס MicroSD עם עד 256 ג"ב.
• צג Always-on
• טעינה מהירה ואלחוטית
דרכים חדשות להשתמש בטלפון
ה- Bixby הוא ממשק חכם המסייע למשתמשים להפיק יותר מהטלפון. עם כפתור Bixby החדש תוכלו להגיע ל-Bixby בקלות ולנווט בשירותים ובאפליקציות בקלות בעזרת פקודות קול, מגע וטקסט. במועד ההשקה תשולב הפונקציה הקולית של Bixby בכמה אפליקציות ומאפיינים טבעיים של סמסונג לרבות המצלמה, אנשי הקשר, הגלריה, ההודעות וההגדרות. בהמשך מתעתדת סמסונג להרחיב את היכולות ולשלב את Bixby באפליקציות נוספות של סמסונג ושל צדדים שלישיים. יכולות של מודעות הקשרית (context awareness) מאפשרות ל-Bixby להציע עזרה מותאמת אישית על סמך המידע שהוא צובר על תחומי העניין, המצב והמיקום של המשתמש.
המשתמשים יכולים גם לערוך קניות, לחפש תמונות ולקבל פרטים על מקומות סמוכים הודות לטכנולוגיית זיהוי התמונות של Bixby. ככל שהאקוסיסטם של Bixby ימשיך להתרחב, הוא יוכל להתקשר עם התקנים, אפליקציות ושירותים אחרים כממשק "חובק הכל" ולהציע חוויות ותרחישים חדשים המפשטים את החיים.

 

מעבר לחוויית הטלפון
ה- Galaxy S8 מציע קו עשיר של מוצרים ושירותים ובכך מרומם את חוויית השימוש
בסמארטפון לפרודוקטיביות וקישוריות ניידות ברמה גבוהה.

ה- Galaxy S8מנצל את עוצמתו של ה-Gear VR with Controller החדש המבוסס על טכנולוגיה של Oculus. הבקר מאפשר בקרה ותמרון ביד אחת ומספק אינטראקציה טובה יותר באמצעות תנועה בעת גישה לתוכן אינטראקטיבי של מציאות מדומה. ה- Galaxy S8 גם יתחבר ל-Gear 360 החדש על מנת ליצור סרטי וידיאו 4K של 360 מעלות ותמונות של 15 מגה פיקסל.

ה- Samsung DeX הוא פתרון ייחודי המנצל את עוצמת העיבוד של ה- Galaxy S8על מנת להשיג פרודוקטיביות משופרת. הוא הופך את הסמארטפון לתחנת עבודה שולחנית עם חוויית שימוש מאובטחת המזכירה את המחשב השולחני. עם Samsung DeX, משתמשים יכולים להציג ולערוך נתונים בקלות מהטלפון ובכך לזרז ולייעל את העבודה מהסמארטפון.

בנוסף, ככל שיותר התקני IoT יוצאים לשוק והרשת המחוברת נעשית מסועפת מתמיד, Samsung Connect מפשט את ניהול ההתקנים. עם Samsung Connect, משתמשים יכולים להפעיל בקלות התקנים עם הכנה ל-IoT בתהליך הגדרה פשוט של שלושה צעדים ולנהל את כל ההתקנים המחוברים מאפליקציה משולבת אחת.

ה- Galaxy S8 גם מגיע עם שירות Samsung Health המשופר המרחיב את אחד השירותים הפופולריים ביותר של סמסונג (60 מיליון משתמשים חודשיים פעילים ו-11 מיליון משתמשים פעילים יומיים בעולם). ה- Samsung Health כולל גם tele-health (ארה"ב בלבד), אימון אישי, ויכולות חברתיות המגדירות מחדש את הדרכים המסורתיות לשמור על הבריאות והכושר.

המשתמשים יכולים גם להשאיר בבית את הארנק הפיזי ולהשתמש ב-Samsung Pay, שהופך את ה- Galaxy S8לארנק דיגיטלי שבו אפשר להשתמש כמעט בכל מקום שבו משלמים עם כרטיס אשראי או כרטיס חיוב. עם יותר מ-870 שותפויות בנקאיות ברחבי העולם,Samsung Pay עיבד כבר יותר מ-240 מיליון טרנסאקציות עד היום.

אוזניות חדשות ועתירות ביצועים ממותג AKG by Harman מציעות איכות שמע בלתי מתפשרת ובלתי מנוצחת ומסופקות כאביזר יחד עם הטלפון. אוזניות אלו מצוידות בהתאמה היברידית נוחה לתעלה לביטול רעשים משופר והן מיוצרות מחומר אריג מתכתי שאינו מסתבך ויוצר קשרים.

ה- Galaxy S8 יהיה זמין החל מ-21 באפריל בקשת צבעים עשירה לרבות שחור חצות, אפור סחלב, כסף ארקטי, כחול אלמוג וזהב מייפל.

למידע נוסף על המוצר בקרו ב-www.samsungmobilepress.com, http://news.samsung.com/galaxy או ב-www.samsung.com/galaxy.

דילוג לתוכן