לא רק ברזלים ורכבות: אלסטום מרחיבה את תחום הפעילות הדיגיטלית שלה ורוכשת את 21net, ספקית אינטרנט, חדשות ובידור

חברת אלסטום, ענקית הרכבות הבינלאומית, מרחיבה את תחום הפעילות הדיגיטלית שלה ורוכשת את 21net, ספקית אינטרנט, חדשות ובידור. רכישה זו ממחישה את התרחבות אלסטום לתחומים נוספים, ושמה דגש על האסטרטגיה שלה בשיפור חוויית הנוסע והאצת הדיגיטליזציה של מוצריה.

אלסטום, ענקית הרכבות הבינלאומית, חתמה על הסכם לרכישת 21net, של קרן Innovacom ומשקיעים אחרים. 21net היא ספקית שירותי אינטרנט, חדשות ובידור (infotainment) לנוסעים ברכבת. הפתרון שלה מבוסס טכנולוגיות רבות, כגון לוויין, סלולרי ואינטרנט אלחוטי מהיר מאנטנות. מטה החברה ממוקם בבריטניה, ולה חברות בנות בבלגיה, צרפת, איטליה והודו. החברה מעסיקה 50 עובדים, ובשנת 2018 מחזור המכירות שלה הציג כ-16 מיליון אירו. רכישה זו ממחישה את התרחבות אלסטום לתחומים נוספים, ושמה דגש על האסטרטגיה שלה בשיפור חוויית הנוסע והאצת הדיגיטליזציה של מוצריה. השלמת העסקה צפויה להתרחש בעוד כחודש מהיום.

"רכישה חדשה זו, שנה לאחר רכישת Nomad Digital (ספקית עולמית של פתרונות חיבוריות לנוסעים) תחזק את היכולות הדיגיטליות והמומחיות של אלסטום. חיבוריות בזמן הנסיעה היא בגדר חובה עבור הנוסעים. אלסטום תומכת בהאצת המגמות הדיגיטליות בעולם", מצהיר ז'אן-פרנסואה בדואה, סגן נשיא בכיר לניידות דיגיטלית בחברת אלסטום.

דילוג לתוכן