לאומי משיק את שרות 'לאומי Mail מוצפן'

השירות החדש מאפשר שליחת דואר אלקטרוני מאובטח מהבנק ללקוחותיו, באופן מוצפן וחתום אלקטרונית לתיבת הדואר האלקטרונית הפרטית שלהם
לאומי מרחיב את פורטפוליו המוצרים הדיגיטליים ומשיק בימים אלה את שירות 'לאומי מייל מוצפן', המאפשר שליחת דואר אלקטרוני מאובטח מהבנק ללקוחות פרטיים, באופן מוצפן וחתום אלקטרונית לתיבת הדואר האלקטרונית הפרטית של הלקוח. השירות פטור מעמלה כלשהיא.
בשלב הראשון יוכל הלקוח לקבל למייל מידע כגון דפי חשבון, מידע על פעולות ועדכונים אישיים. יישום זה הוצע כפיילוט במסגרת לאומי Labs, והתנסו בו כבר מאות לקוחות.
בשלב השני, אשר יושק בזמן הקרוב, יוכל הלקוח ליהנות גם משליחת מייל מוצפן לבנק, ובו מידע הנדרש לפעולות שונות וכיוב'. 
בנוסף לערוץ הזמין והמהיר ולהגנה על פרטיות הלקוח באמצעות ההצפנה, יסייע השירות גם בשמירה על סביבה ירוקה. הודעות שהלקוח יקרא מספר ימים לאחר קבלתן, לא יישלחו אליו על גבי נייר באמצעות הדואר הרגיל. הלקוח יוכל לשמור את ההודעות מהבנק באופן פשוט ומסודר, על גבי המחשב האישי.
שירות "לאומי Mail מוצפן" משתלב במטרות 'לאומי דיגיטל': לאפשר ללקוח רמת זמינות גבוהה יותר, שירותים מתקדמים יותר וחסכון בזמן ובכסף, והוא מצטרף למגוון השירותים והמוצרים הרחב שמציע "לאומי דיגיטל", באינטרנט, בסלולר, בעמדות השירות העצמי ובמוקד לאומי call.

דילוג לתוכן