כרטיס SIM תאילנדי שניתן חינם מאפשר לחסוך מאות שקלים בעלויות התקשורת

חברת ספיקו, בשיתוף המרכז למטייל בתאילנד, מעניקה לישראלים הנמצאים בתאילנד כרטיס SIM תאילנדי בחינם, המחובר למספר טלפון ישראלי ומאפשר להם לקבל שיחות כאילו הם נמצאים בישראל.

עם קבלת כרטיס ה-SIM, מקבל הלקוח מספר טלפון ישראלי אישי (בקידומת 057), דרכו הוא יכול לקיים קשר עם בני משפחה וחברים בישראל בעלויות נמוכות ביותר, כאילו הוא נמצא בישראל, וכך לחסוך מאות שקלים בעלויות התקשורת.
כל אדם בישראל יכול להתקשר למספר שמקבל בעל ה-SIM בתאילנד בעלות של שיחה רגילה בישראל, ואילו בעל ה-SIM אינו משלם עבור השיחות הנכנסות. במקביל למספר הישראלי המשמש לשיחות נכנסות, מקבל בעל ה-SIM גם מספר תאילנדי מקומי המאפשר להתקשר הן לישראל והן לקווי טלפון מקומיים (כולל לישראלים בעלי SIM דומה הנמצאים בתאילנד) בעלויות נמוכות.
הכרטיס מחולק בחינם במרכז למטייל תאילנד בבנקוק (בקוואסן, רח' צ'ארקראפונג 45). במסגרת המבצע יסייעו עובדי המרכז לכל ישראלי שיגיע למקום להפיץ את המספר בחינם באמצעות SMS לכל קרוביו. את כרטיס ה-SIM ניתן לקבל גם בסניפי חברת איסתא בישראל.
יוזמה זו של חברת ספיקו מצטרפת למהלכים דומים שביצעה החברה בעבר, במטרה לסייע לישראלים בחו"ל לשמור על קשר עם קרוביהם בישראל. באחרונה סיפקה החברה עשרות דקות חינם לשימוש בשירותיה לישראלים שנתקעו באירופה בעקבות התפרצות האפר הוולקני באיסלנד.
 

דילוג לתוכן