כצט מעלה פורטל ארגוני מבוסס Share Point 2010

הפורטל שהוקם על ידי איטרניטי מבוסס שרפוינט 2010 והוא משמש כרשת חברתית פנים ארגונית וכפלטפורמה לשיתוף מידע בין עובדי החברהחברת ה-BI איטרניטי העלתה השבוע פורטל ארגוני עבור כצט. הפורטל מבוסס שרפוינט 2010 והוא משמש כרשת חברתית פנים ארגונית וכפלטפורמה לשיתוף מידע בין עובדי החברה. הפרויקט מוערך בכ-200 אלף שקלים.
הפורטל ישמש את כלל עובדי כצט ככלי עבודה וכפלטפורמת מידע, המאפשרת גישה ליישומים ארגוניים כמו ניהול מסמכים  וכן כאמצעי תקשורת פנים ארגוני. הפורטל ישמש גם ככלי להעברת מסרים מהארגון לעובדיו, כולל הודעות פנימיות ומידע על הטבות עובד, הנחות ועוד.
חן אברהם, מנהלת משאבי אנוש של כצט מוסרת : "הפורטל מחבר בין כלל עובדי החברה, הוא נגיש וידידותי למשתמש וכולל מידע פנים ארגוני : חדשות, פורומים,כתבות מקצועיות נהלים טפסים ומידע שימושי לעובד. לכל אורך הדרך סייעו אנשי איטרניטי בהקמת פורטל מקצועי הן בהיבט של התכנים והממשק הגרפי. כמו כן השרותיות ומהירות התגובה של הצוות אפשרו להוציא אל הפועל פורטל מקצועי בפרק זמן קצר יחסית כאשר התוצר הסופי משקף נאמנה את העשייה הארגונית. "
אסף בר, מנכ"ל איטרניטי מוסר: "הפרויקט ערך כחצי שנה בלבד, בזכות פלטפורמת השרפוינט. הצורך בפורטל הארגוני הגיע מכיוון משאבי האנוש של החברה כיוון שהוא נותן מענה לבעיית הפיזור של העובדים ברחבי העולם. מטרת הפורטל לקרב בין העובדים לקהילה אחת הומוגנית שניזונה ממידע אחיד ומציע פלטפורמה נגישה לשיתוף מידע. בשלב הבא של הפרויקט נקים פורטל BI  להנהלת החברה על גבי אותה הפלטפורמה."
כצט היא חברת תרופות ומוצרי צריכה. החברה פועלת כחברה בינלאומית בשווקים של אירופה והמזרח הרחוק. החברה מתמחה בייצור, שיווק והפצת תרופות, תכשירים רפואיים, מכשור וציוד רפואי וייצור ושיווק של פתרונות לחקלאים בתחום הגנת הצומח ופתרונות בתחום הווטרינריה, הכוללים ייצור ויבוא של מוצרי מזון לבעלי חיים, מוצרי טיפוח ובריאות.

דילוג לתוכן