כסאות מוסיקליים: מנכ"ל VMware פול מאריץ יהיה אסרטג ראשי ב-EMC

פט גלסינגר, נשיא EMC, יהיה מעתה מנכ"ל VMware; הכנסות שיא של 5.3 מיליארד דולר ברבעון השני ל-EMCחברת פתרונות המיחשוב והאחסון, EMC, דיווחה על תוצאות טובות לרבעון השני של 2012, עם עלייה של 10% בהכנסות לשיא של 5.31 מיליארד דולר. החברה ממשיכה לצפות לעמוד ביעדיה השנתיים ל-2012 עם הכנסות של 22 מיליארד דולר.

EMC הכריזה היום גם על שורה של מינויים בכירים: דיויד גולדן, סמנכ"ל הכספים המכהן, מונה לנשיא וסמנכ"ל תפעול, בכפיפות לג'ו טוצ'י, יו"ר ומנכ"ל.

פט גלסינגר, נשיא וסמנכ"ל תפעול חטיבת מוצרי תשתיות המידע ב-EMC, מונה למנכ"ל VMware, החל מה-1 בספטמבר. גלסינגר יצטרף לדירקטוריון VMware. (EMC רכשה את חברת VMware לפני כ-9 שנים תמורת 635 מיליון דולר).

פול מאריץ, המנכ"ל הנוכחי של VMware, יצטרף ל-EMC כאסטרטג ראשי וייכנס לתפקידו ב-1 בספטמבר. מאריץ, שיהיה כפוף ישירות לטוצ'י, יישאר חבר דירקטוריון VMware.

טוצ'י ציין כי "EMC ו-VMware הציגו תוצאות חזקות בעשורים האחרונים, ופיתחו צוותי ניהול ברמה בינלאומית. אנו עדים לשינוי יוצא דופן בתעשיית הטכנולוגיה, שלא ראינו כמותו בעבר: המעבר המשמעותי למחשוב ענן, יישומי Big Data ואספקת טכנולוגיה כשירות. על מנת להפיק תועלת מההזדמנות האדירה הזו, אנחנו מציבים את הכישרונות הניהוליים שלנו באופן שיאפשר לנו להרוויח מהמיומנות המקצועית יוצאת הדופן שלהם, כאשר המטרה היא להמשיך ולייעל את EMC ואת VMware, על מנת שיספקו ערך לבעלי המניות שלנו בטווח הארוך".
 

דילוג לתוכן