כנס FinTech Junction 2018 יוצא לדרך

יאגד את מיטב המוחות בתחום הטכנולוגיות הפיננסיות בכנס הבינלאומי הגדול בתחום

מתקיים זו השנה השנייה ב"הילטון ת"א" ביום ראשון ה- 24/6

בן פלד מפיק הכנס: "הבנקאות נמצאת על ספו של עידן: חברות סטארט-אפ בתחום הפינטק משבשות את העולם הפיננסי, כאשר למעשה הן עוסקות בהמצאת דרכים חדשות לספק שירותים בנקאיים מהר, יעיל וטוב יותר, ובעלויות נמוכות. מהפכת הפינטק הגיעה, ובפינטק 2018 יחשפו פנים חדשות שלה"

בשנים האחרונות, מגלות חברות הסטארט אפ את הפוטנציאל העצום הגלום בתחום הפיתוחים הפיננסיים, וזו רק תחילתה של מגמה שצוברת מומנטום. יותר ויותר השקעות נכנסות לתחום, וניכר כי השירותים הפיננסיים עומדים לעבור שינוי ומהפכה של ממש. בהמשך להצלחת "פינטק ג'נקשן 2017" החלוצי בקיץ שעבר -כנס FinTech Junction  2018 יתקיים במלון "הילטון" ת"א ביום ראשון הקרוב (24/6), ויאגד את מיטב החידושים והטכנולוגיות הפיננסיות מהארץ ומהעולם, חברות הסטארט-אפ המבטיחות, יזמים בולטים, חברות היי-טק, מנהלי חדשנות ו- IT, בנקים, מוסדות פיננסיים ומוסדות ממשל. מטרת הכנס לייצר אקו-סיסטם מפרה לנטוורקינג איכותי, ולקדם שיתופי פעולה עסקיים והשקעות בינלאומיות בתחום. האירוע מיועד למומחי פיננסים, מקבלי החלטות בדרגות הגבוהות ומנהלים בכירים, בנקאים, משקיעים, אנשי מחקר ופיתוח ויזמים התרים אחר חדשנות פורצת דרך בתעשיית ההיי-טק הפיננסית.  מבין הנושאים שידונו השנה בכנס, מימון המונים, בלוקצ'יין ( (Blockchainואבטחת סייבר, בנקאות פתוחה, הלוואות ומתן קרדיט, בינה מלאכותית בשירות השירותים הפיננסיים, מסחר חברתי, BIG DATA ועוד. בכנס יוצגו ביתנים של חברות סטארט אפ ובנקים, בצדם יערכו סבבי מפגשים 1:1, הרצאות ופאנלים שיסקרו את הטרנדים העדכניים, האתגרים וההזדמנויות שהפינטק טומן בחובו. עוד באירוע, תחרות סטארט-אפים שיערכו פיץ' בפני צוות שופטים מקצועי של מנהלי קרנות הון סיכון ומשקיעים.

ב FinTech Junction 2017 גדשו את הילטון ת"א למעלה מ-1500 מומחי בנקאות וסייבר מרחבי הגלובוס, אשר מלאו את אולם הכנסים בשלל פתרונות פיננסיים מתקדמים. תחום הפינטק עמד במרכזם של לא מעט ועידות וכנסים בשנים האחרונות, אבל המספר הרב ותמהיל המשתתפים הבינלאומי– הצביע על כך שהפינטק הוא נושא גלובלי ושהאתגרים העומדים בפני הבנקים בארץ, דומים לאלו הניצבים בפני בנקים במקומות אחרים בעולם.

בן פלד, קבוצת "אנשים ומחשבים", העומד מאחורי הפקת הכנס , מספר כי "המסר המרכזי בכנס שנערך בשנה שעברה היה קריאת השכמה לבנקים ולמוסדות הפיננסיים. קריאת השכמה זו, נשענה על ההנחה לפיה הבנקים שואפים "לקבור" את חברות הפינטק, כדי למגר תחרות. המעבר לדיגיטל יוצר מרחב של שקיפות, שמאלץ את הבנקים להוריד עמלות ולקצץ במקורות ההכנסה העיקריים שלהם. הציבור דורש הוזלת עלויות, גמישות רבה יותר בריביות ויצירת כלים פיננסיים חדשים. בפועל, המגמות בתחום מוכיחות כי הבנקים מבינים שהלקוח מצפה כיום לחוויית שירות דיגיטלית מלאה, מהירה וזולה. יותר ויותר שירותים בנקאיים שהיו בעבר נחלתם הבלעדית, כמו הלוואות, אשראי וגיוסים, ניתנים על ידי חברות פינטק חיצוניות". הקריאה המסכמת לחברות במגזר הפיננסי, הייתה להאיץ את קצב אימוץ הטכנולוגיות החדשות, בהתאם לדרישות הבאות מהשוק.  השנה, מקווים מארגני הכנס, יוצגו מודלים בנקאיים חדשים ופתרונות שיאפשרו העמקת שיתופי פעולה, היוצרים מצב של win-win משולש , ממנו מרוויחים הבנקים, חברות הפינטק והלקוחות כאחד. "הבנקאות נמצאת על ספו של עידן: חברות סטארט-אפ בתחום הפינטק משבשות את העולם הפיננסי, כאשר למעשה הן עוסקות בהמצאת דרכים חדשות לספק שירותים בנקאיים מהר, יעיל וטוב יותר, ובעלויות נמוכות. מהפכת הפינטק הגיעה, ובפינטק 2018 יחשפו פנים חדשות שלה", מסכם פלד.

לינק לכנס :

https://www.fintechjunction.com/

דילוג לתוכן