כנס Employer Brand Leadership הראשון בישראל

 

 

Save The Date: חברת Xtra Mile  מובילה את  הכנס Employer Brand Leadership הראשון בישראל

Xtra Mile, המתמחה בהגשמת החלומות השיווקיים של לקוחותיה, השקיעה תשומות רבות בשלוש השנים האחרונות, בתחום של מיתוג מעסיק, צברה ניסיון ומוניטין בנושא, הפכה לשותפה עסקית של חברת Employer Brand International (EBI) – החברה המובילה בעולם בתחום של מיתוג מעסיק.וכעת היא מובילה, בשיתוף עם העמותה לניהול משאבי אנוש, את הכנס הראשון בישראל המוקדש כולו לנושא, שמטריד את מנוחתם של מנהלי משאבי אנוש, ומנהלים בכלל, בשוק המקומי והבינלאומי.

הכנס Employer Brand Leadership יתקיים ב- 24.10 ויציע לקהל המשתתפים כיתת אומן עם ברט מינצ'ינגטון (Brett Minchington), גורו בעל שם עולמי ומייסד חברת EBI, אשר בין לקוחותיה חברות כמו גוגל, פייסבוק, איקאה, אדידס, הייניקן ועוד.  מינצ'ינגטון אשר מלווה מזה שנים חברות גלובליות מתחומי ההייטק, פיננסים, פארמה, קמעונאות ותעשייה, בתהליכי מיתוג מעסיק חוצי-ארגון, בלמעלה מ-35 מדינות, ידון בפיתוח ובהטמעה של תוכנית מיתוג מעסיק  מקיפה בארגון, תוך התייחסות למחזור החיים של העובד בארגון.

לצד מינצ'ינגטון יציגו גם דגנית חסין-זהבי, סמנכ"ל משאבי אנוש בכירה ועמית דניאל, סמנכ"ל שיווק בכירה מחברת Verint, אשר יספרו על תהליך מיתוג מעסיק מעמיק שהן מובילות יחד בחברה. שתי הסמנכ"ליות ידגימו, הלכה למעשה, את המתודה עליה ידברו, בראשית היום, ד"ר שלומית קמינקא, מנכ"ל העמותה לניהול משאבי אנוש ושרון ישראל, מנכ"ל  Xtra Mile- מיתוג בזוג – על החיבור בין עולם משאבי האנוש לכלי השיווק.

לכנס נרשמו כבר מנהלי ומנהלות משאבי אנוש, מנהלי רווחה וגיוס טלנטים, מנהלי שיווק ומרקום, מומחי דיגיטל ומדיה חברתית, מהחברות המובילות בישראל, ממגוון רחב של מגזרים.

אביגדור, מתחם אירועים קולינרי בלב תל אביב, אשר יארח את הכנס, יציע למשתתפים ארוחת שף ממטבחם של ארז קומרובסקי וחנן עזרן. כמו כן, כל משתתף יקבל עותק דיגיטלי של ספרו של ברט מיצ'ינגטון: Employer Brand Excellence. להרשמה, שלחו מייל ל- [email protected]

דילוג לתוכן