כנס EDGE השנתי של YPO משפיע השפעה גלובלית

מנכ"לים מיותר מ-130 מדינות מתמקדים בחדשנות ושיבוש ברחבי העולם
ונקובר, קולומביה הבריטית, קנדה, 7 במרץ 2017:
YPO, ארגון המנהיגות הראשון במעלה בעולם של מנכ"לים, אירח יותר מ-2,700 מנהיגים עסקיים מיותר מ-130 מדינות באירוע הדגל שלו, YPO EDGE בוונקובר החודש, בו הם התכנסו עם מובילי מחשבה בעלי שם עולמי כדי לעסוק בסוגיות גלובליות חשובות בעסקים, פוליטיקה, פילנתרופיה ומדעי הרוח.
משבשים וסוכני שינוי מענפי תעשייה שונים חלקו רעיונות חדשניים, טכנולוגיות משבשות ומודלים עסקיים חדשים משני מצב ב-YPO EDGE של 2107.
ממנהיגי עולם, הומיניטרים וחלוצי טכנולוגיה, ביניהם ראש ממשלת קנדה ז'סטין טרודו, ג'ון צ'יימברס, יו"ר פעיל של מועצת המנהלים של סיסקו, בויאן סלאט, מייסד ומנכ"ל The Ocean Group, וחבר YPO זיו אבירם, מייסד שותף ומנכ"ל מובילאיי, החברים שמעו סיפורים של הצלחה וכישלון, סיכון גבוה וגמול אדיר.
דוברים אחרים, ביניהם ויקי דובס בק, המנהלת האחראית, ILMxLAB, דין קיימן, מייסד, DEKA Research & Development Corporation וצ'יפ קונלי, לשעבר מנהל האירוח והאסטרטגיה הגלובליים ב-Airbnb, עוררו את מנהיגי YPO להצית מחדש את הדמיון ולאמץ שינויים כשחלקו את המציאות המדומה הכי חדישה, המצאות פורצות דרך וטכנולוגיות משבשות.
"YPO EDGE הוא הכינוס הגדול ביותר של מנכ"לים, וכל שנה האירוע מעודד את המשתתפים לדחוף את הגבולות שלהם, לאתגר את דרך החשיבה וללכת מעבר לדמיון באמצעות למידה דינמית כל החיים והחלפת רעיונות", אמר סקוט מורדל, מנכ"ל YPO.
ב-EDGE של 2017 נבחנו התפתחויות ברפואה, אבטחת סייבר, קמעונאות, אירוח, בינה מלאכותית ורובוטיקה, בין שאר הנושאים החשובים, ואיך מנהיגים יכולים לשבש את האסטרטגיה העסקית שלהם ולשאוף להגיע אפילו יותר רחוק.
EDGE הפגיש אנשי חזון, מנהיגים, חדשנים והוגים שהציעו תחום רחב של מומחיות, כולל עסקים ופיננסים, טכנולוגיה, בידור, זכויות אדם, פוליטיקה ומדיניות, בריאות, רווחה ועוד.
"כנס YPO EDGE כולו הוא על האופן שבו חדשנים ומשבשים משנים את העולם. עם 2,700 המנהיגים העסקיים הגלובליים שמכונסים ב-EDGE, התחלנו עכשיו בדיון על המהפכה התעשייתית הרביעית ומה המשמעות שלה לעסקים ולחברה על ידי הכללת הפרקטיקות המיטבית, ההשראה, השיבוש או החדשנות שהנואמים שלנו חלקו", אמר לארי בונד, יו"ר YPO EDGE של 2017.
אירועי EDGE קודמים התקיימו בדובאי, מלבורן, לוס אנג'לס, איסטנבול, סינגפור, ברצלונה, טורונטו, קייפטאון וערים חשובות אחרות והשתתפו בהם מנהיגים חשובים. בין המשתתפים באירועים הקודמים: הוד מלכותו המלך עבדאללה השני, מלך הממלכה הירדנית ההאשמית, סיר ריצ'רד ברנסון, מייסד ויו"ר קבוצת וירג'ין, מוהטאר קנט, יו"ר ומנכ"ל חברת קוקה קולה, אונג סן סו צ'י, כלת פרס נובל והמזכירה הכללית של הליגה הלאומית לדמוקרטיה והארכיבישוף דזמונד מפילו טוטו, חתן פרס נובל.

האירוע של 2018 מיועד להיות בסינגפור.

דילוג לתוכן