כנס פרויקט עמותת 8200 לקידום סטארטאפים יהודי-ערבי: מתחם ה'ספריה' של עיריית ת"א

מעל ל-100 איש השתתפו באירוע הערים החכמות של פרויקט Hybrid לקידום חברות סטארטאפ בשלבי חיים מוקדמים, שנערך לאחרונה ב'ספריה' – מתחם הסטארטאפים של עיריית תל אביב. מטרתו של פרויקט Hybrid – שהוקם בשיתוף עמותת בוגרי 8200, המעו"ף והרשות לעסקים קטנים, ומנוהל על ידי איתן סלע ופאדי סווידאן – היא לתמוך וללוות חברות סטארטאפ עם צוות מייסדים צעיר, הכולל לפחות יזם אחד ממוצא ערבי, דרוזי או בדואי.
בפאנל המרכזי באירוע השתתפו ניר למפרט, יו"ר עמותת בוגרי 8200 ומנכ"ל קבוצת מר – החברה הישראלית הותיקה מחולון, שמפתחת בין השאר ומספקת פתרונות חדשניים לניהול ואבטחת ערים חכמות; ליאורה שכטר, מנמ"רית עיריית תל אביב; איל פדר, מנכ"ל ZenCity; ואנואר סעב, יו"ר Licompass.
"הגישה שלנו ל"עיר חכמה" היא בראיה של אינטגרטור אשר מציע לעיריה להקצות את המשאבים הנדרשים לרווחת תושבי העיר בתחומים השונים,באופן מיטבי . כל זאת, באמצעות מערכת שליטה ובקרה מנגנון לימוד מבוסס ביג דאטא, תוך שילובם של תקשורת פס רחב וסלולר, מחשוב מתקדם, ורכיבי IoT – בתשתיות ושירותי העיר", אמר ניר למפרט. "כדי להבטיח את הגנת המידע שיגובש וייאסף, וכן למנוע תקיפות עוינות, עלינו לדאוג בראש ובראשונה להגנת סייבר נאותה."

 

דילוג לתוכן