כנס השותפים השנתי השני של Veeam

ורד ליברמן: "ב- 2017 נרחיב את תוכנית השותפים ונצרף שותפים איכותיים נוספים על מנת להניב ערך מוסף ללקוחות"
כנס השותפים השנתי השני של Veeam, התקיים השנה בדופלקס הרצליה. האירוע נפתח בארוחת גורמה, וכשאדי האלכוהול וניחוחות הארוחה עדין באוויר, עלו חברי Veeam ישראל, בזה אחר זה, לבמה ונתנו את הפיץ' שלהם.
"בשנה האחרונה הגדלנו את אחוז המכירות שלנו באופן משמעותי וההוכחה הכי טובה לכך נמצאת כאן בחדר עם למעלה מ- 120 שותפים שהגיעו לוועידה זו. הגידול במכירות הוא בזכותכם," פתחה ורד ליברמן, מנהלת אזורית, Veeam.
"כאשר שותף פוטנציאלי שואל למה כדאי להצטרף לתוכניות השותפים שלנו ולמכור Veeam אני משיבה כי Veeam היא חברה שדוגלת במצוינות, אם זה באיכות המוצר, איכות השירות ואיכות השותפים. גם השנה אנחנו מרחיבים את תכניות השותפים המצוינות שלנו, הכוללות הטבות יוצאות דופן, הכשרות ותמיכה בלתי מתפשרת. מי שמכיר אותנו יודע שאנו משקיעים לא מעט בשיווק אולם בסופו של דבר סוד ההצלחה של Veeam הוא מערכת היחסים ההדדית, המושתתת על אמון, בינינו לבינכם."
לסיום יצאה ליברמן בקריאה לשותפים חדשים. "אנחנו מחפשים שותפי בוטיק שיודעים לתת ערך מוסף ללקוחות."
אחריה עלתה לבמה, מירב כהן, מנהלת השיווק האזורית וסקרה את שלל הכלים השיווקיים ש- Veeam מציעה לשותפים דרך אתר ה- Pro-Pratners, בינהם: דיוור ישיר, וובינרים, קמפיינים סגורים, ובצידם כלי אנליטיקה למעקב אחר הקמפיינים השיווקיים. "Veeam מאמינה גדולה בשיווק ורוב הפעילויות השיווקיות המקומיות שלנו נעשות בשיתוף איתכם" אמרה והבטיחה כי בעתיד הקרוב חלק מהדיוורים באתר הניהול יופיעו בעברית. לסיום דבריה, עדכנה כהן את הנוכחים במבצעים האטרקטיביים שמציעה החברה לשותפים שיביאו לקוחות שלהם ל- VeeamON 2017, אירוע הזמינות הגדול בעולם שיתקיים השנה בחודש מאי, בניו אורלינס.
תומר ארבל, מנהל מכירות ישראל עלה לבמה ודיבר על הקשר בין יכולות הגנת המידע של Veeam Availability Platfrom לעידן בו אנו חיים עם חשש מתמיד לפגיעה ממתקפות סייבר. "בשורה התחתונה אין פתרון אבטחת מידע וסייבר שיגן על המידע הארגוני ב- 100% לכן אתם מחוייבים להחזיק פתרון הגנת מידע ראוי."
חתם את האירוע מיקי פרידמן, מנהל הפרי סייל האזורי, עם שתי פרזנטציות, הראשונה על יכולות Veeam בהווה והשניה על החידושים שיביאו עימם פתרונות Veeam בשנה הקרובה, חידושים הנותנים מענה לזמינות מידע בהתאמה לכל דרישה, לכל סוגי הארגונים, קטנים וגדולים כאחד.

דילוג לתוכן