כמה קיבלה כוכב נולד? עכשיו ב-iPhone

חברת Scooper משיקה שירות חדש לאנשי המדיה ולחובבי נתוני הרייטינג של תוכניות הטלוויזיה – אפליקציה למכשיר ה-iPhone שמאפשרת להתעדכן בנתוני הצפייה

את נתוני הרייטינג היומיים אנו נוהגים בדרך כלל לקרוא בעמודי האינטרנט, שמעדכנים חדשות לבקרים את התחרות בין הערוצים והזכייניות השונות, אך מהיום מתברר כי על התחרות הזו אפשר יהיה להתעדכן גם דרך מכשיר הטלפון הנייד. לראשונה בישראל יוכלו אנשי המדיה ליהנות מאפליקציית אייפון מתקדמת להצגת נתוני הרייטינג של תוכניות הטלוויזיה.
 
חברת Scooper, שמפרסמת באתרה את נתוני הרייטינג הפומביים של הוועדה הישראלית למדרוג, החליטה להעניק למחזיקי האייפון כלי שימושי ומתקדם בו יוכלו ליהנות מצפייה ישירה בנתוני הרייטינג של תוכניות הטלוויזיה במכשיר הנייד שברשותם.
 
יכולות האפליקציה החדשה מאפשרות לבחון את השינויים והתנודות בשיעור הצפייה של תוכנית אחת במשך תקופה, וכן לצפות בנתונים בצורה גרפית, נוחה וידידותית.
 
השימוש באפליקציה הינו חופשי וללא תשלום. האפליקציה זמינה להורדה ב-App-Store תחת השם Scooper. אפשרות נוספות להורדת האפליקציה היא באמצעות אתר Scooper בכתובת: http://www.scooper.co.il/tv/rating/
 
מנכ"ל חברת Scooper טל אינבינדר מציין כי "מדובר בשירות נוסף שאנחנו משיקים, שנועד לתת מענה מהיר לאנשי התקשורת ולאפשר להם לקבל את נתוני הרייטינג ישירות למכשיר הסלולארי שלהם. בהמשך צפויות השקות נוספות של פיתוחים טכנולוגים מעניינים".
 
קישור להורדת האפליקציה ב- App-Store
קישור לערכת תקשורת Scooper

דילוג לתוכן