כמה עצות לשיתוף קבצים גדולים באינטרנט

ברצונך לשתף קבצים עם אנשים שאתה מכיר – חברים, משפחה – אבל אתה לא יודע את הדרך הטובה ביותר איך עושים את זה. שמעת על ביטורנט, אבל אתה מפחד להיתפס. האם זה חוקי? האם אתרי שיתוף קבצים עוזרים לפגיעה בזכויות הקניין הרוחני של אחרים? מה הסיפור עם שיתוף קבציםברצונך לשתף קבצים עם אנשים שאתה מכיר – חברים, משפחה – אבל אתה לא יודע את הדרך הטובה ביותר איך עושים את זה. שמעת על ביטורנט, אבל אתה מפחד להיתפס. האם זה חוקי? האם אתרי שיתוף קבצים עוזרים לפגיעה בזכויות הקניין הרוחני של אחרים? מה הסיפור עם שיתוף קבצים בכל מקרה? ובכן, למרבה המזל, יש דרכים משפטיות וחוקיות לשיתוף קבצים שאינם מוגנים בזכויות יוצרים.
שימוש באחסון בענן
אחסון בענן הינה דרך אחת לשיתוף קבצים. העלה את התוכן לאחסון בענן "בנק," ולאחר מכן אפשר למשתמשים אחרים להוריד את הקובץ שלך. זהו פתרון פשוט ופעמים רבות זה גם בחינם. פתרונות כמו Google Drive הופכים את שיתוף המסמכים לקל יותר.
אבל יש גבול לכמות שאתה יכול להעלות בכל זמן נתון, ויש גם מגבלות על כמות שטח שיש לך זמין בענן, אבל אתה תמיד יכול לקנות יותר מקום. ניתן גם לשדרג את חשבונות אם אתה צריך יותר רוחב פס.
תוכנת ביטורנט Bittorrent (היא פרוטוקול קצה לקצה לתוכנות שיתוף קבצים)
השימוש בפרוטוקול ביטורנט היא עדיין הדרך הפופולרית ביותר להעברת קבצים. תוכנת לקוח ביטורנט כמו Vuze עושה את זה קל יותר להעביר מדיה ממחשב אחד למשנו. בגלל תוכנה מסוג זה משתמש ברשת peer to–peer, העברות מתרחשות בין שני משתמשים באופן ישיר, עם מעקב ניהול כל העברות הקבצים והורדות.
שתף עם FTP

אפשרות נוספת היא תוכנה כמו FileZilla
((FileZilla is free, cross-platform FTP application software זה הופך את המחשב לשרת FTP פרטי. אחרי שהכל הוגדר, אתה יכול לחלוק את ספרייה במחשב שלך עם חברים שלך על ידי מתן כתובת רשת ואת סיסמא. לאחר מכן, הם יוכלו להוריד קבצים ישירות מהספרייה . לך יש האפשרות לשמור על שליטה מלאה בנושא שיתוף הקבצים.
בשיטות העברה ישירות מסוג זה פירושו שאין לך את המגבלות של כונן גוגל או כונן ענן אחר. אתה אפילו לא צריך לעבור את כל הליכי התקנה מסובכים .
השתמש בארונית אחסון
אם אתה לא אוהב את הרעיון של פתיחת המחשב שלך לשיתוף, ואתה לא ממש בנושא המחשוב ענן, אז אתה תמיד יכול להשתמש בפתרון ארונית אחסון, כמו Minus or Mediafire . אתרים אלה מאפשרים לך להעלות את התוכן שלך לאתר. ואז, אתה משתף קישור להורדה עם חברים ובני משפחה.
הם מבקרים באתר ומורידים התוכן. לכל אתר כמן זה יש מגבלות של גודל הקובץ שאתה יכול להעלות, וגם יש גבול של מהירויות הורדה, אבל זה שירות חינם ,הבעיה עם ארוניות אחסון היא שהן לעתים קרובות תחת בדיקה מאחר ואתרים אלה משמשים בדרך כלל לפיראטיות.
הקישור להורדה הוא גם ציבורי, ולכן באופן תיאורטי כל אחד יכול לאתר את הקישור להורדה שלך ולהוריד את הקובץ שהעלית. בעוד שהפתרון זה אינו מושלם, זה דורש מחויבות לפחות ממך. כל שעליך לעשות הוא להעלות את הקובץ ולתת הקישור. פתרונות האחרים דורשים, התקנת דפדפן, הגדרת תכנית , ויצירת חשבון.
 קישור למאמר המקורי:
http://www.mozbot.co.uk/smart-computing-top-tips-sharing-large-files-internet/#!prettyphoto/0

דילוג לתוכן