כלנית תטמיע את פתרונות אבטחת המידע וניהול המובייל של MobileIron

חברת כלנית מונתה לאינטגרטור של פתרונות חברת MobileIron המתמחה באבטחת מידע וניהול המובייל הארגוני. המינוי הינו בעקבות הסכם שיתוף פעולה בין חברת אקסנטד (Extend) בראשותו של יונתן טורצקי, המפיצה בישראל של פתרונות MobileIron, לבין חברת כלנית. במסגרת ההסכםחברת כלנית מונתה לאינטגרטור של פתרונות חברת MobileIron המתמחה באבטחת מידע וניהול המובייל הארגוני. המינוי הינו בעקבות הסכם שיתוף פעולה בין חברת אקסנטד (Extend) בראשותו של יונתן טורצקי, המפיצה בישראל של פתרונות MobileIron, לבין חברת כלנית. במסגרת ההסכם תבצע כלנית פעילות של מכירה, יישום והטמעה של פתרונות MobileIron בישראל, ותצטרף לרשת האינטגרטורים של הפתרון בישראל.
MobileIron הינה מפתחת ומשווקת של פלטפורמה לניהול ואבטחת מידע לתחום המובייל הארגוני. הפלטפורמה של MobileIron כוללת יכולות בתחום ניהול ואבטחה של מכשירי הקצה – סמארטפונים וטאבלטים – ובנוסף יכולות בתחום ניהול תכנים מאובטחים (MCM), ניהול אפליקציות מאובטחות (MAM), וניהול קבצים מאובטחים. הפלטפורמה של MobileIron הוטמעה בלמעלה מ-6,000 ארגוני אנטרפרייז ברחבי העולם, וסביב הפתרון קיימת רשת של כ-300 שותפים עסקיים ואינטגרטורים עולמיים.
חברת המחקר גרטנר דירגה את MobileIron זו שנה שלישית ברציפות כ-Leader במחקר השנתי שלה לתחום ה-Enterprise Mobile Management. כמו כן, זו שנה שלישית ברציפות בה מובילה MobileIron את דירוג STKI בתחום ניהול המובייל הארגוני בישראל. נכון להיום הפלטפורמה של MobileIron מאבטחת ומנהלת עשרות אלפי משתמשי מובייל במגזר האנטרפרייז הישראלי, השייכים ליותר מ-70 ארגונים.
 

דילוג לתוכן