כיתוב ותמונות- אתיופיאן איירליינס משתפת פעולה עם חברת Sabre

ענקית התוכנה וסליקת שרותי התיירות והתעופה Sabre וחברת התעופה אתיופיאן איירליינס המשמשת כמקשרת החשובה בין אפריקה לשאר העולם, הודיעו על הסכם שתוף פעולה גלובלי. לרגל ההכרזה, נפגשו מנכ"ל חברת Sabre ישראל, גיא כהן, ונציגת חברת התעופה אתיופיאן אירליינס בישראל, פסיקה קטמה, להכרות מקרוב של טכנולוגיית Sabre לניהול ותזמון טיסות, המסייעת לחברות תעופה לפתח לוחות זמנים יעילים וגמישים יותר עבור סוכני הנסיעות והלקוחות, ולנצל בצורה מיטבית את צי המטוסים שלהן.
גיא כהן אמר: "הטכנולוגיה מאפשרת לחברת התעופה אוטומציה בקביעת לוחות הזמנים ושליטה טובה יותר על תהליכים תוך הגדלת הרווחיות. הכלים שלנו נמצאים בשימוש אצל כ-60 חברות תעופה, והחוזה החדש מצטרף ל-90 הסכמים נוספים שעשינו השנה באזור המזרח התיכון, אירופה ואפריקה".

Sabre היא ענקית תכנה וסליקת שרותי תיירות ותעופה, המספקת טכנולוגיה מובילה לתעשיית הנסיעות העולמית. בפתרונות הטכנולוגיים של Sabre, כמו גם בנתונים ובתוכנות שלה, עושות שימוש מאות חברות תעופה, במטרה לנהל ולפשט תהליכים מורכבים, ולהגדיל את הרווחיות.

אתיופיאן אירליינס היא חברת התעופה האפריקאית הגדולה בעולם, אשר מוציאה 14 טיסות מת"א ליעדים שונים בעולם בכל שבוע. בכדי להעצים את נוכחותה ואת צמיחתה, חתמה אתיופיאן אירליינס על הסכם לשימוש בטכנולוגיה החדשה של Sabre.

 

דילוג לתוכן