ישראל הינה אחת המדינות המתקדמות ביותר בתחום הוירטואליזציה בעולם

כך אמר ז'אן פייר ברולארד, סגן נשיא VMware דרום אירופה בארועVMware FORUM 2011 בישראל. להאיץ את המסע אל הענן – סיכום אירוע VMware FORUM 2011

 
"ישראל הינה אחת המדינות המתקדמות ביותר בתחום הוירטואליזציה בעולם", כך אמר ז'אן פייר ברולארד, סגן נשיא VMware דרום אירופה בארועVMware FORUM 2011  בישראל. מדובר באירוע מרכזי למנהלים במגזר העסקי והטכנולוגי, המתקיים ב- 30 מוקדים שונים באירופה והיום לראשונה התקיים גם בישראל. במסגרת האירוע הושק בישראל קו מוצרים מהפכני לתחום התשתיות בענן. אל האירוע בארץ, הגיעו כ- 1,000 לקוחות, שותפים עסקיים ובכירים מ- VMware העולמית, המובילה באספקת פתרונות וירטואליזציה ומחשוב ענן: ז'אן פייר ברולארד, סגן נשיא VMware דרום אירופה ודייב רייט, סגן נשיא שירותים טכנולוגיים, ב- VMware EMEA.
חברת VMware משיקה את חבילת VMware vSphere 5, ומוצרים נוספים המקיפים טכנולוגיות לתשתית מחשוב ענן. הכלים החדשים יסייעו ללקוחות לשפר את שירותי ה-IT שלהם, בכדי להגדיל את ניצול ההשקעות הקיימות ולשפר את הגמישות התפעולית. החבילה כוללת מעל200 יכולות חדשות ומתקדמות, ביצועים טובים יותר וזמינות גבוהה במיוחד, עבור יישומים קריטיים וניהול אוטומטי של משאבים משותפים במרכז המידע. פול מריץ, נשיא ומנכ"לVMware  העולמית משווה את חשיבותההשקה החדשה להשקת חלונות של מיקרוסופט בשנות ה- 90. ישראל הינה אחת משלושה מרכזים, בהם הושק קו מוצרים חדש, נוסף על גרמניה ובריטניה והדבר מדגים את החשיבות שרואה החברה בשוק הישראלי.
 
רון קוהבלום, מנהל פעילות VMware ישראל: "נתח השוק של ישראל הוא מהגבוהים בעולם. מעל 90% מכלל השוק בישראל עושים שימוש בטכנולוגיית VMware ובארגונים הגדולים מגיע נתון זה ללמעלה מ- 95% כולל נוכחות של 100% בבנקים, 100% נוכחות בחברות הביטוח, במערכות הביטחון, חברות הסלולאר ואין ספור חברות בתעשייה. בין החברות ניתן לציין את כלל ביטוח חלוצת הענן, המריצה 100% מהאפליקציות הארגוניות כולל מסדי נתונים". הסניף הישראלי של VMware מונה כיום כ- 150 עובדים, כשבשנה האחרונה הייתה עליה של 100% והגיוסים עדיין נמשכים". רון ציין גם את מסע רכישות של החברה העולמית, שרכשה החל משנת 2005 כ- 28 חברות, מהן שלוש חברות ישראליות, שהיוו את גרעין הפיתוח לשוק הישראלי, כאשר האחרונה הינה דיגיטל פיול. בזכות הרכישה של דיגיטל פיול נוספו ל VMware יכולות שמכניסות את VMware ישראל ל- .TOP 5 VMware העולמית ממשיכה במחוייבותה להשקיע בישראל. רון ציין בדבריו כי "ניתן לקבוע שתוכנת vSphere הפכה לסטנדטרט דה פקטו של התעשייה הישראלית והחבילה החדשה, המושקת היום צפויה להרחיב את כמות הפרויקטים בישראל עוד השנה". עוד הוסיף כי הצונאמי הבא בתחום הוירטואליזציה צפוי להגיע לתחום שולחנות העבודה- VDI.
 
ז'אן פייר ברולארד ציין כי ל" VMwareאין שאיפה להיות גוגל או אמזון ולהחזיק בענן משלה, אלא להיות המובילה בתחום הליבה שלה".
דייב רייט הציג את חבילת VMware vSphere 5 והדגיש כי לא מדובר בעוד גירסה, אלא בקפיצת מדרגה משמעותית, בה הושקעו בשנתיים האחרונות למעלה ממיליון שעות אדם בפיתוח. החבילה החדשה תאפשר ללקוחות להקים שרתי ענן וירטואליים –  MONSTER VM'S אופטימליים להרצת מסדי נתונים כבדים, להכפיל פי ארבעה את ביצועי ה- CPU בהשוואה לגירסה אותה מריצים היום וכל שרת וירטואלי יכול כעת לטפל בשני מיליארד טרנזקציות ביום. "במילים אחרות אנו משחררים היום קו מוצרים, המהווה תשתית אמיתית לבניית ענן המחשב".

קרדיט צלם: ניב קנטור.

בתמונה צוות VMware (משמאל לימין):
אופיר זמיר, מנהל הנדסת מערכות, במדינות אגן הים התיכון (ישראל, תורכיה, יוון, קפריסין ומלטה)
קרני מהרש"ק, מנהלת שיווק אזורית במדינות אגן הים התיכון
רון קוהבלום, מנהל פעילות VMware ישראל
דייב רייט (מאחור), סגן נשיא שירותים טכנולוגיים, באזור EMEA
אירית אלפרוביץ' לוי (מלפנים), מנהלת מכירות למגזר SMB
ז'אן פייר ברולארד, סגן נשיא דרום אירופה
טרז'אן סרדרלוגו, מנהל שותפים עסקיים במדינות אגן הים התיכון
שמוליק ענתבי, מנהל אזור בכיר למדינות אגן הים התיכון
וסונדרין לרו -גרייבס, מנהלת תקשורת בכירה, EMEA

 

דילוג לתוכן