ישראלי זכה בתחרות עולמית לפיתוח אפליקציות

מיקרוסופט מודיעה כי בנימין בונדי, ארכיטקט תוכנה בחברת Press-Sense, בן 24 מחיפה, הוא הזוכה בתחרות המפתחים העולמית Code 7 לפיתוח אפליקציות למערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט Windows 7.התחרות נועדה להציג פיתוחים שימושיים שפותחו עבור מערכת ההפעלה החדשה, ועושים שימוש ביכולות הטכנולוגיות החדשות שלה. לתחרות הוגשו 134 אפליקציות שפותחו במיוחד לתחרות מרחבי העולם, ובהם: פיתוחים שמאפשרים שימוש במחשב בפשטות רבה יותר, יצירה ושיתוף של תכנים ומדיה, שיפור של חוויית משחקים במחשב, פיתוחים שמאפשרים עבודה מכול מקום, אפליקציות חדשות בתחומי אבטחת מידע ועוד.
 
האפליקציה הזוכה של בונדי, ששמה Notes Everywhere, מאפשרת למשתמשים לכתוב ולארגן בצורה יעילה פתקים במחשב ולשמור אותם בענן כדי שיהיו זמינים מכול מקום. באמצעות האפליקציה ניתן למשתמשים לערוך בצורה נוחה את תוכן הפתקים והם נהנים מממשק משתמש ידידותי. האפליקציה משלבת מספר יכולות חדשניות במערכת ההפעלה החדשה Windows 7, ובהן חיווי על גבי שורת המשימות החדשה (Task Bar) ותצוגה מקדימה של הפתקיות ודפדוף ביניהן מתוך חלון התצוגה המקדימה.
 
בונדי זכה בפרס כספי בסך 17,777 דולר והזמנה להשתתף בכנס המפתחים העולמי השנתי של מיקרוסופט שהתקיים בלוס אנג'לס בהשתתפות אלפי מפתחים מרחבי העולם.

 
מיקרוסופט העולמית השיקה את מערכת ההפעלה החדשה Windows 7 במהלך חודש אוקטובר השנה. השקת המוצר התבצעה במקביל ב-34 שפות, כולל בשפה העברית, ובלמעלה מ-100 מדינות ברחבי העולם, ביניהן ישראל. מערכת ההפעלה Windows 7 נועדה לאפשר למשתמשים לעבוד במחשב באופן פשוט וקל וליהנות מחוויה עשירה יותר. לצורך כך מציעה מערכת ההפעלה החדשה ממשק משתמש חדיש ותכונות חדשות המאפשרות למשתמשים לבצע משימות יומיומיות ביתר קלות ולהפיק את המרב ממחשבים מכל גודל וסוג. למעלה מ-16,000 חברות ברחבי העולם מפתחות עתה פתרונות חומרה ותוכנה סביב מערכת ההפעלה החדשה, וכ-44,000 מפתחים הצטרפו לתוכנית ההכשרה לפיתוח ב-Windows 7. המוצר החדש משווק עתה בכ-45,000 חנויות ורשתות ברחבי העולם.
 
בנימין בונדי: "תמיד רציתי ליצור אפליקציה עסקית משל עצמי ולפתח אותה לכיוון מוצר. הרעיון של תחרות מפתחים מאוד ענין אותי והתחרות נתנה לי את הדחיפה המתאימה ששיכנעה אותי לשבת ולעבוד, ולקחת את הרעיון שעד היום היה רק במחשבותי ולהפוך אותו לאמיתי. התחרות נתנה לי הזדמנות ללמוד ולהתנסות ב- Windows 7 וטכנולוגיות הפיתוח החדשות של מיקרוסופט, ולכתוב אפליקציה עם ממשק משתמש עשיר, המנצלת את היכולות החדשות של מערכת ההפעלה."
 
גיא בורשטיין, יועץ טכנולוגיות פיתוח במיקרוסופט ישראל: "מערכת ההפעלה החדשה Windows 7 פותחת אפשרויות חדשות לציבור המפתחים בארץ ובעולם, בין אם אלו מפתחים מקצועיים או חובבים, ליצור אפליקציות חדשות ושימושיות שישמשו מחר ציבור רחב של משתמשים. Windows 7 פתוחה לפיתוח אפליקציות אלו ומהווה מקפצה עבור המפתחים להגיע לקהל רחב של משתמשים שמאמצים אותה במהירות."

דילוג לתוכן