יצרנית מטוסי האיירבוס ודאסו סיסטמס מרחיבות את שיתוף הפעולה

דאסו סיסטמס, המובילה העולמית בפתרונות 3D (תלת-ממד) ו- PLM (ניהול מחזור חיי מוצר), חתמה על הסכם שיתוף פעולה מורחב בתחום ה- PLM עם ענקית המטוסים EADS – יצרנית מטוסי האיירבוס (Airbus).  EADS הינה מובילה גלובלית בתעופה וחלל, ביטחון ושירותים נלווים. ב- 2009 הגיעו הכנסות הקבוצה ל- 42.8 מיליון יורו, והחברה העסיקה יותר מ- 119,000 עובדים.

ההסכם המורחב יתמוך ביוזמה חדשה של EADS הנקראת PHC
(Phenix PLM Harmonization Center), הכוללת מחקר הסמכה מעמיק שבוצע על מערך V6 של דאסו סיסטמס, ומטרתה להאיץ את ההטמעה של פלטפורמת PLM 2.0 בכדי לענות טוב יותר לצרכים עסקיים ולאתגרים בתוכניות נוכחיות ועתידיות של EADS.

ד"ר ז'אן בוטי, ה- CTO של EADS, אמר: "מטרתנו האסטרטגית היא לשפר את היעילות והביצועים של ההנדסה והייצור שלנו. דאסו סיסטמס היא שותפה אסטרטגית של EADS למטרה זאת בתחום ה- PLM. עם יוזמת PHC התאגידית החדשה שלנו, נמשיך לקדם תהליכים חדשניים ב- EADS.".

גלעד פרידמן, מנכ"ל דאסו סיסטמס ישראל, אומר כי השותפות כוללת הרחבת השימוש בפלטפורמת SIMULIA ויישומי Insight Fiper ו- Abaqus עבור סימולציות קריטיות בתוכניות מרכזיות של חטיבות EADS, כמו האיירבוס ואסטריום, במטרה להאיץ פיתוח ארכיטקטורות מורכבות ובחינה ואישור של קונספטים חדשים.

"אנו שמחים מאוד לחלוק עם EADS אותו חזון של PLM 2.0. פלטפורמת החדשנות השיתופית הפתוחה V6 שלנו זוכה לאימוץ במגוון רחב של תחומים. יכולותיה המקוונות מעצימות את מערך היישומים הטובים מסוגם מפיתוח עצמי ושל שותפים, ומביאות רמה חדשה של יעילות, פשטות, זריזות וגמישות שלא נראו בעבר", אמר ברנרד שארלס, נשיא ומנכ"ל דאסו סיסטמס.

"החלטנו להמשיך לשפר את שיתוף הפעולה עם דאסו סיסטמס על מנת להגדיל את יכולות
ה- PLM שלנו", אמר ז'אן-איב מונדון, ראש תוכניות Phenix ו- PHC ב- EADS. "אנו מאמינים כי האסטרטגיה שלנו, הממנפת יכולות חדשות אלה, תספק ל- EADS יתרון תחרותי אמיתי."

דילוג לתוכן