יצרנית מדפסות התלת-מימד MakerBot 'תעורר לחיים'

יצרנית מדפסות התלת-מימד MakerBot 'תעורר לחיים' את המוצרים לבית של כוהנת הלייף סטייל מרתה סטיוארט חברת MakerBot, יצרנית מדפסות התלת-מימד השולחניות וכוהנת הלייף סטייל מרתה סטיוארט, הודיעו על הסכם שיתוף פעולה לפיתוח והדפסת מגוון פריטי תלת-מימד הניתנים להתאמה אישית, בצבעוניות הייחודית לסטיוארט ובקו האסתטי העיצובי שלה. סטיוארט, המוכרת בארה"ב ובעולם בעקבות תוכניות הטלויזיה שלה, המוקדשות לטיפוח הבית, הגינה והמטבח, היא גם בעלת אימפריית תקשורת בתחומי ההוצאה לאור, האינטרנט, שידורי הטלויזיה ושיווק קווי מוצרים פרי עיצובה.

כדי להצטייד בקו המוצרים החדש שעיצבה סטיוארט במיוחד למיזם עם MakerBot, יש לרכוש און ליין את הקבצים בחנות הדיגיטלית ולהדפיסם באמצעות המדפסות השולחניות הביתיות של MakerBot. בין המוצרים: פמוטי לד, חבקים למפיות ותחתיות לכוסות. את כולם ניתן להדפיס בתלת-מימד בצבעי לימון, ביצה וג'ייד ירקרק, האופייניים לקו העיצובי של סטיוארט.

להורדת הקבצים (ממחיר שנע בין 0.99$ ועד 2.99$ לכל האוסף):
digitalstore.makerbot.com/martha-stewart

MakerBot, נחשבת לקובעת הסטנדרט למדפסות התלת-מימד השולחניות במחירים נוחים. מדפסות התלת-מימד של MakerBot משמשות כיום מובילי תעשייה רבים ברחבי העולם, בינהם מהנדסים, אדריכלים, מעצבים ואנשי חינוך. החברה מיוצגת בישראל על ידי חברת סיסטמטיקס, ספקית פתרונות מחשוב ייעודיים לשוק הישראלי.
 

דילוג לתוכן