יעקב בן אדיבה, מנכ"ל Accenture ישראל, פורש מתפקידו

 

יעקב בן אדיבה, מנכ"ל Accenture  ישראל, פורש מתפקידו. בן אדיבה הצטרף לחברה בשנת  1990, ולתפקידו כמנכ"ל Accenture ישראל התמנה ב- 2009.  לצד תפקידו כמנכ"ל המשיך למלא תפקידים גלובליים בחברה,  כמנהל הסקיוריטי האזורי של ישראל, ספרד ופורטוגל וקודם לכן, כמנהל פיתוח עסקי ב-EALA במגזרי הטלקום וההייטק.

 

"מה שלומדים בישראל ב- 9 שנים לוקח פי 2 בהשוואה למקומות אחרים בעולם" אומר בן אדיבה אשר טרם המינוי למנכ"ל וחזרתו לארץ, יחד עם משפחתו, התגורר בחו"ל יותר מ- 20 שנה. "השוק הישראלי הוא שוק שונה וייחודי, התחרות  אינטנסיבית, במיוחד לחברה גלובלית אשר מתנהלת לפי סטנדרטים בינלאומיים."

 

"במהלך  השנים האחרונות  Accenture העולמית מצאה לנכון להשקיע  יותר מ- 40 מיליון דולר בשוק הישראלי, רכשה את חברת מגלן ב- 2016, הקימה מרכז פיתוח בתחום הסייבר סקיוריטי, השקיעה בסטארט-אפים ופיתחה מודלים לטיפוח סטארט-אפים, השקיעה בתחום הבנקאות הפתוחה ועוד. אני מרגיש כי יחד עם הצוות המקומי הנהדר והתמיכה של החברה הגלובלית, שינינו גישה לשוק והגענו להישגים משמעותיים."

 

לאורך השנים, החברה המשיכה להתמקד בלקוחות האנטרפרייז בשוק, פוקוס שהוכיח את עצמו עם צמיחה עקבית בהכנסות. בין לקוחות החברה בהווה ובעבר: טבע, בנק הפועלים, בנק לאומי, אדמה, מי עדן, צים, חברת החשמל, יוניליבר, תנובה, סלקום, ועוד.

 

בן אדיבה פורש מתוך הרגשה שזה הרגע הנכון עבורו מבחינה אישית ומקצועית, וכחלק מהתרבות הארגונית של החברה, בנוגע לפרישה. יחליף את בן אדיבה שמעון אלקבץ, אשר הגיע לחברה לפני 5 שנים. עד לאחרונה היה אלקבץ אחראי על מגזר המוצרים, וניהל את אחד מלקוחות הדגל של החברה, ברמה גלובלית.

 

דילוג לתוכן