יכולות קטלניות

Oshkosh Defense מציגה כלי רכב עם יכולות קטלניות, רישות ותנועה בשטח מהדור הבא ב-AUSA 2016

Oshkosh משלבת נשק מתקדם וחבילות C4ISR בתוך JLTV ו-M-ATV כדי להביא יכולות חדשות למשימה
אושקוש, וויסקונסין, 3 באוקטובר 2016, (BUSINESS WIRE):
LLC Oshkosh Defense, חברה של אושקוש Oshkosh (NYSE: OSK), תציג את הרכב הטקטי הקל המשותף (JLTV) ואת רכב השטח MRAP (M-ATV) שלה עם קטלניות ויכולת רישות משולבות במלואן מהדור הבא בכנס AUSA 2016. כלי הרכב יוצגו במרכז הכנסים וולטר א. וושינגטון בוושינגטון הבירה מ-3 עד 5 באוקטובר 2016.
"פלטפורמות ה-JLTV ו-M-ATV שלנו מתוכננות עם מתלים ומערכות הגנה מובילים בענף, וגם יכולת לתמוך במגוון של חבילות C4ISR (בקרה, תקשורת, מחשבים, מודיעין מעקב וסיור), ערכות משימה ומערכות נשק שנחוצות לשדה הקרב המודרני", אמר ג'ון בריאנט, סגן נשיא בכיר של Oshkosh Corporation ונשיא Oshkosh Defense. "כלי הרכב האלה מהווים קפיצה טכנולוגית קדימה בניידות בשטח, הגנה, קטלניות ותקשורת, שמאפשרת לרכב מסוג זה למלא תפקיד משמעותי יותר במגוון של פעילויות קרקעיות".
משפחת הרכב JLTV תוכננה מהיסוד לספק רמות חדשות של ניידות מוגנת בסיווג הרכב הקל, תוך תמיכה ברישות מתקדם, חבילות C4ISR וכוח אש מוגדל. גרסת ה-JLTV לשימוש כללי שמוצגת מצוידת במערכת נשק מופעלת רחוק EOS R-400S-MK2 משולבת עם תותח שרשרת קל אוטומטי Orbital ATK’s M230 LF 30 mm כדי להדגים את היכולת של הרכב לתמוך בקטלניות מוגדלת כולל מערכת נשק עם קליבר בינוני. ל-JLTV יש דגם עם שתי דלתות ודגם עם ארבע דלתות בתצורות הבאות:
• JLTV יוטיליטי
• JLTV לשימוש כללי
• JLTV נושא נשק לקרב צמוד
• JLTV נושא תותחים כבדים
משפחת כלי הרכב שהוכחו בקרב M-ATV מציעה את השילוב הטוב ביותר של הגנה וביצועי ניידות בשטח בסיווג הרכב MRAP. הגרסה M-ATV תקיפה שמוצגת מצוידת בפלטפורמת נשק משולבת ניתנת לשינוי תצורה (RIwP) Moog כדי להדגים עליונות וקטלניות שמורחבות לכל המצבים בשדה הקרב. ה-RIwP כוללת טיל Javelin, מקלע M249, תותח שרשרת קל אוטומטי Orbital ATK M230 LF 30 mm וחבילת חיישני רכישת מטרה לטיל יירוט באוויר לטווח ארוך DRS.
M-ATV מוצעים בדגמים עם בסיס גלגלים סטנדרטי ומורחב עם חמש גרסאות שיענו על כל תחום הדרישות במשימות של צבאות ברחבי העולם. גרסאות ה-M-ATV הן:
• M-ATV כוחות מיוחדים
• M-ATV תקיפה
• M-ATV הנדסה
• M-ATV פיקוד
• M-ATV יוטיליטי
"במבט לעתיד, שדות הקרב העתידיים ייצרו שילוב לא ניתן לחיזוי של קרקע, טקטיקות, ואיומים", אמר בריאנט. "אפשר להגדיר את התצורה של פלטפורמות JLTV ו-M-ATV שלנו עם ההגנה וציוד המשימה לתמיכה בפעילויות הגנה והתקפה בשטח".
הנהלת Oshkosh Defense תהיה זמינה לדון במשפחת כלי הרכב JLTV ו-M-ATV של Oshkosh, ובתיק המלא של כלי הרכב, הטכנולוגיות, יכולות השילוב והפתרונות אחרי המכירה של החברה בכנס AUSA 2016 בביתן #1409.
מידע צופה פני עתיד
ההודעה לעיתונות הזאת כוללת אמירות שלדעת החברה הן "מידע צופה פני עתיד" כמשמעותו בחוק Private Securities Litigation Reform Act של 1995. כל האמירות פרט לאמירות של עובדות היסטוריות, כולל אך לא רק אמירות לגבי המצב הכספי העתידי של החברה, האסטרטגיה העסקית, מטרות, מכירות חזויות, עלויות, רווח, הוצאות הוניות, רמות חוב ותזרימי מזומנים ותוכניות ויעדים של ההנהלה לפעילות עתידית הן מידע צופה פני עתיד. כשנעשה בהם שימוש בהודעה לעיתונות הזאת, מילים כגון "עשויה", "מצפה", "מתכוונת", "מעריכה", "צופה", "מאמינה", "חוזה" או "מתכננת" או השלילה שלהן או וריאציות שלהן או טרמינולוגיה דומה או שימוש בלשון עתיד מיועדים בדרך כלל לזהות מידע צופה פני עתיד. מידע צופה פני עתיד זה אינו ערובות לביצועים עתידיים והוא נתון לסיכונים, אי ודאויות, הנחות וגורמים אחרים, שחלק מהם מעבר לשליטת החברה, שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות מהותית מהתוצאות המובעות או מרומזות על ידי מידע צופה פני עתיד זה.

דילוג לתוכן