יחס של 32:9 – מסך ה- SuperWide החדש של פיליפס 499P9H

MMD מכריזה על צג חדש מבית פיליפס: 499P9H

מסך מחשב SuperWide זוכה פרסים שעוצב בכדי לספק ביצועים מרהיבים

MMD, מומחית התצוגה המובילה ושותפת רישיון המותג של מסכי המחשב של פיליפס, משיקה את ה- 499P9H Brilliance 32:9 SuperWide LCD, מסך קעור חדש מבית פיליפס. המסך עטור הפרסים בגודל 49" (48.8: / 124 ס"מ גודל מסך אלכסוני) מספק למשתמש המגיע מהעולמות המקצועיים שלל מאפיינים המשפרים את הביצועים, במטרה להפוך כל דקת עבודה עם המסך ליעילה יותר, יצרנית יותר ומהנה יותר. מסך ה- 499P9H של פיליפס, המצויד בצג 32:9 SuperWide ורזולוציה גבוהה במיוחד, מגיע עם גרפיקה מדהימה בפורמט גדול ומרהיב המקביל לשני מסכי מחשב בגודל מלא, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור מי שרגיל לעבוד עם שני מסכי Quad HD 27" צמודים זה לזה. המסך מגיע עם כל החבילה: עגינת USB-C נוחה, המאפשרת העברת מידע מהירה בקישוריות גמישה, כמו גם מצלמת רשת נשלפת ועיצוב ידידותי לסביבה.

שטח עבודה מקיר לקיר

מסך ה- 499P9H של פיליפס יודע כיצד להשאיר את הרושם הנכון. תצוגת הענק זוכת הפרסים היא דוגמא לעיצוב מודרני אמיתי, עם רדיוס קעירות של 1800r המשקף את צורתה הטבעית של העין האנושית, עוטף את שדה הראיה של המשתמש וממזער הסחות דעת תוך הגברת הנוחות לרמה מקסימלית. בנוסף, מדובר במסך יפה, ולא רק מבחוץ: מידתו הרחבה מעניקה לו שלל אפשרויות משפרות יעילות. הצורך להצמיד שני מסכים זה לזה מתבטל, כך גם הרווח המיותר שנוצר בין שני צגים צמודים ואשכול הכבלים הסבוך שהם יוצרים יחד. במקום זאת, מספק ה- 499P9H 49 אינצ'ים מרהיבים של שטח עבודה, שנותנים הרגשה של שני מסכי 27" 16:9 Quad HD צמודים זה לצד זה. הדבר מאפשר למשתמשים לנצל שטח רב יותר בו ניתן להשוות בין מסמכים שונים, לפתוח מספר תיקיות וקבצים בו זמנית מבלי למזער את כולם בזה אחר זה בתחתית המסך, להקטין אותם כדי שיצליחו להידחק יחד באותו מסך, או לגלול בתוכם עד אין קץ. במיוחד עבור מצב בו משתמשים צריכים להתחבר למכשירים שונים במקביל, עובד מקש ה- MultiClient משולב KMV יחד עם פונקציית ה- Multi-View על מנת לאפשר למשתמשים לנהל שני מכשירים נפרדים בו זמנית במקלדת אחת ועכבר אחד, מה שחוסך זמן ושטח עבודה נוספים.

חוויה ויזואלית מרהיבה

עם מסך כה גדול, רמה גבוה של איכות תצוגה הופכת לדבר הכרחי. גם בפרמטר זה, בולט לטובה מסך ה- 499P9H של פיליפס. רזולוציית Dual Quad HD (5120 x 1440) משמע צפיפות פיקסלים גבוהה יותר ופירוט רב יותר, בעוד תקן VESA לטכנולוגיית HDR 400 מספק צבעים מדהימים, צללים מדויקים ובהירים בורקים, המקימים כל תמונה לחיים תוך יצירת עומק וניואנסים אופטימליים. לשדה ראייה כמעט מושלם, מסתמך צג ה- VA LED של פיליפס על טכנולוגיית יישור אנכי המביאה יחס מסך סטטי גבוה, מה שיוצר תמונה חדה מכל זווית צפייה. מתכנתים ומעצבים גרפיים, ארכיטקטים, מהנדסים, צלמים ויתר המקצועות הדורשים דיוק ברמת הפיקסל וצבע נאמן למציאות, צפויים למצוא במסך זה בן ברית אידיאלי לעבודתם.

מעוצב עבור אנשי המקצוע של היום

מקומות העבודה המודרניים דורשים מעובדיהם לא אחת גמישות, דינמיות ויכולת הסתגלות, מה שמצריך מהאחרונים חומרה המסוגלת לעמוד בכך. מסך ה- 499P9H של פיליפס עונה על צרכים אלה עם היצע רחב של מאפיינים חדשניים המסייעים למשתמשים להוציא את המיטב מיום העבודה. חיבור USB 3.1 type-C עם ספק הכוח משחק תפקיד מרכזי בהגברת היעילות עבור כל איש מקצוע שנמצא בדרכים. עם טכנולוגיית USB 3.1 מהירה במיוחד, העברת המידע נעשית מהר יותר, בעוד חיבור ה- USB-C הדו – כיווני מאפשר עגינה פשוטה בכבל אחד בלבד. ניתן לחבר ישירות למסך ציוד היקפי, כמו גם מחשבים ניידים מסוג notebooks כדי להעביר קבצים, לצפות בסרטים ועוד.

על מנת להשלים את חווית העגינה, הודות ל- RJ45 port מובנה ניתן לספק גם חיבור חוטי מאובטח למחשבי notebooks ללא שום כבלים נוספים. המסך אף כולל מצלמת רשת נשלפת (pop-up) אותה ניתן להוציא ולהחזיר בלחיצה פשוטה כאשר אין בה צורך, ואת תוסף ה- Windows HelloTM המזהה תווי פנים- מה שמוסיף לנוחות ולתחושת הבטיחות. היות ונוחות שימוש היא מאפיין הנמצא תמיד בראש סדר העדיפויות, מציע מסך ה- 499P9H של פיליפס מגוון פתרונות ויזואליזציה כמו טכנולוגיית Flicker-Free ומצב LowBlue, כמו גם מאפיינים ארגונומיים אפקטיביים כמו סטנד מתכוונן, פונקציות סיבוב והטיה ומתלה VESA לתלייה.

דילוג לתוכן