יוניטרוניקס מדווחת על חוזה להקמת חניון אוטונומי תמורת 34 מיליון שקל

יוניטרוניקס הנמצאת בשליטת קרן פימי וחיים שני מדווחת על חוזה להקמת חניון אוטונומי:
תקים חניון אוטומטי שני בעיר לוס אנג'לס תמורת כ-34 מיליון שקל, אשר הינו החניון התשיעי של החברה בצפון אמריקה

• כיום פועלים בצפון אמריקה חמישה חניונים אוטומטיים המבוססים על המערכות הרובוטיות של החברה, המכילים יחדיו כ- 1400 מקומות חניה
• שלושה חניונים אוטונומיים נוספים, המכילים יחדיו כ-700 מקומות חניה, נמצאים בשלבי הקמה מתקדמים

חברת יוניטרוניקס, מובילה עולמית בשוק מוצרי האוטומציה, המחסנים האוטומטיים והחניונים האוטומטיים, הנמצאת בשליטת קרן פימי וחיים שני, הודיעה היום כי חברה בת בבעלותה המלאה, יוניטרוניקס אינק, חתמה על הסכם להקמת מערכת חנייה אוטונומית במבנה הממוקם בלוס אנג'לס, ארה"ב. סך התמורה הצפויה עבור הפרויקט מסתכמת בכ-9.3 מיליון דולר (כ- 34 מיליון ש"ח) והוא מתוכנן להסתיים במחצית הראשונה של שנת 2019.

חיים שני מנכ"ל יוניטרוניקס: "אנו גאים לדווח על חוזה נוסף, תשיעי במספר, להקמת חניון אוטומטי בצפון אמריקה. עד כה הושלמו ונמסרו ללקוחות החברה חמישה חניונים אוטומטיים בצפון אמריקה המכילים ביחד כ-1400 מקומות חניה. הטכנולוגיה הרובוטית ומערכות הבקרה המתקדמות של החברה, המיושמים כיום בחניונים המוקמים ע"י החברה, מתוכננים לאפשר בעתיד אינטגרציה עם רכבים אוטונומיים כך שהם יוכלו להחנות באופן עצמאי בחניונים אלו".

יוניטרוניקס פיתחה טכנולוגיית חניה אוטומטית הכוללת מערך יחידות רובוטיות שנועד לאפשר איחסון ואיחזור בחניון אוטומטי של כמות רכבים הגדולה פי 3 בהשוואה לחניונים רגילים. המערכת מנוהלת באמצעות תוכנות מתקדמות שנועדו לאפשר אחסון אוטומטי יעיל של רכבים בחניון ושליפתם במהירות בתום החניה.

לחניון האוטומטי של יוניטרוניקס יתרונות רבים וביניהם: עלות כוללת נמוכה יותר; חסכון בנדל"ן יקר; ידידותיות לסביבה – צריכה נמוכה של חשמל, צמצום פליטת מזהמים, פעולה שקטה, והקטנת הצורך בחפירה מתחת לקו מי התהום; עלויות תחזוקה נמוכות; שימור העיצוב החיצוני של המבנה וכן נוחות ונגישות משופרת לבעלי צרכים מיוחדים. חניון אוטומטי אף מציע ביטחון אישי וביטחון רכוש מוגברים בהיותו מתוכנן להקשות על פגיעה בבעל הרכב או לגנוב את הרכב בחניון מסוג זה, ובכך יכול להוזיל את דמי הביטוח ליזמים.

דילוג לתוכן