יוניטרוניקס הנמצאת בשליטת קרן פימי מדווחת על חוזה להקמת חניון אוטונומי

תקים את החניון האוטונומי הגדול ביותר בצפון אמריקה תמורת כ-58 מיליון שקל,

החניון שיוקם ביוסטון, טקסס הינו החניון ה-15 של החברה בצפון אמריקה

·         יוניטרוניקס הינה מובילה עולמית בשוק החניונים האוטונומיים ומוצרי האוטומציה

·         החניון  האוטונומי החדש הינו השני ביוסטון טקסס ומהווה אבן דרך נוספת בביסוס מעמדה של החברה כמובילת שוק בארה"ב

·         החברה מקימה בימים אלו שמונה חניונים אוטונומיים נוספים בצפון אמריקה

·         כיום כבר פועלים בצפון אמריקה שישה חניונים אוטונומיים המבוססים על המערכות הרובוטיות של החברה, המכילים יחדיו כ – 1400 מקומות חניה

·         תחום החניה האוטונומית מהווה אחד ממנועי הצמיחה של החברה

 

חברת יוניטרוניקס, מובילה עולמית בשוק מוצרי האוטומציה, המחסנים האוטומטיים והחניונים האוטונומיים, הנמצאת בשליטת קרן פימי, הודיעה היום כי החברה הנכדה יוניטרוניקס סיסטמס אינק, חתמה על הסכם להקמת חניון אוטונומי בעיר יוסטון. סך התמורה הצפויה לחברה עבור הפרויקטים מסתכמת  בכ-16 מיליון דולר (כ- 58 מיליון ש"ח) והוא מתוכנן להסתיים במהלך שנת 2020.

 

חיים שני מנכ"ל יוניטרוניקס: "אנו גאים לדווח על חוזה נוסף להקמת חניון אוטונומי בצפון אמריקה. עד כה הושלמו ונמסרו ללקוחות החברה שישה חניונים אוטונומיים בצפון אמריקה המכילים ביחד כ- 1400 מקומות חניה ו-8 נוספים נמצאים בשלבי ביצוע שונים. הטכנולוגיה הרובוטית ומערכות הבקרה המתקדמות, המחנים מדי יום אלפי רכבים המשתמשים בחניונים שהוקמו ע"י החברה, נחשבים למובילים בשוק העולמי באמינות ובתפוקה. החניונים האוטונומיים של החברה נחשבים לפורצי דרך בנוחות השימוש למשתמש ומקנים יתרונות משמעותיים ליזם הפרויקט. החניון החדש יהיה הגדול מסוגו בצפון אמריקה."

 

פתרון החניה האוטונומית של יוניטרוניקס מאפשר ליזמי נדל"ן ואדריכלים להציע לנהגים – דיירי הבניין ומשתמשים מזדמנים – חוויית חניה ייחודית. הפתרון האוטונומי הופך את חוויית החניה לשירות VIP אקסקלוסיבי  (valet parking) ומהווה אלמנט יוקרתי מבדל בשוק התחרותי של מגדלי המשרדים והמגורים ובעתיד אף צפוי להשתלב עם טכנולוגיית הרכבים האוטונומיים.

 

לחניון האוטומטי של יוניטרוניקס יתרונות רבים נוספים וביניהם: עלות כוללת נמוכה יותר; חסכון בנדל"ן יקר; ידידותיות לסביבה – צריכה נמוכה של חשמל, צמצום פליטת מזהמים, פעולה שקטה, והקטנת הצורך בחפירה מתחת לקו מי התהום; עלויות תחזוקה נמוכות; שימור העיצוב החיצוני של המבנה וכן נוחות ונגישות משופרת לבעלי צרכים מיוחדים. חניון אוטונומי אף מציע ביטחון אישי וביטחון רכוש מוגברים בהיותו מתוכנן להקשות על פגיעה בבעל הרכב או לגנוב את הרכב בחניון מסוג זה, ובכך יכול להוזיל את דמי הביטוח ליזמים.

 

דילוג לתוכן