מימין לשמאל:מיכאל פיירמן, אלון יגיל, ויקי פלטניק, אורי תדמור, קרן שטרית, שירלי לב ועוד

יום המעשים הטובים

עובדי KLA תקתקו עבודה ביום המעשים הטובים, והקצב שלהם הפתיע  את מנהלי העמותות

 

למעלה מ- 100 עובדי  KLA, התנדבו ביום המעשים הטובים, בשלל אתרים, ברחבי מגדל העמק ובסביבתה הקרובה. מעורבות חברתית ותרומה לקהילה הם ערכים מרכזיים ב- KLA העולמית וההשתתפות ביום המעשים הטובים הוא כבר עניין של מסורת ב- KLA ישראל.

עובדי החברה ארזו חבילות לחג למשפחות נזקקות בבית התבשיל, שיפצו חדרים לדיירים בעמותת אלו"ט, הפעילו יום ספורט מאתגר ומשמח לילדי מועדונית יהונתן, ארזו מוצרים של הדיירים בבית מוגן של עמותת אילן, העבירו פעילות חברתית לנכים במרכז שיקום גראבסקי, צבעו ושיפצו את החצר של גן שקד וגן מיתר.

"מפאת הגשם" מספרת ויקי פלטניק, מנהלת משאבי האנוש, KLA. "נבצר מאיתנו לבצע מספר פעילויות חוץ שתכננו אבל אל דאגה, השלמנו את הכל. העובדים שלנו המשיכו כל השבוע לשפץ גני ילדים נוספים, והצטרפו לקטיף עגבניות בשיתוף עמותת לקט ישראל."

"הפעילות היתה מגבשת ומעצימה, העובדים שבו למשרד סמוקי לחיים ומלאי אנרגיות, ואין לנו ספק שנמשיך לתרום מזמיננו ומרצינו לקהילה, אף לפני יום המעשים הטובים הבא, ואנחנו מבטיחים כי מספר העובדים המתנדבים ימשיך לעלות  משנה לשנה." כיאה למהנדסים חרוצים,  תקתקו מתנדבי KLA את כל העבודה בזמן קצר מן המתוכנן, והפתיעו את מנהלי העמותות.

 

דילוג לתוכן