יום המעשים הטובים ב- KLA-Tencor ישראל

מאריזות חג לנזקקים ועד פינוקים
לשוטרי מגדל העמק בסיוע ילדי מועדונית יונתן
יום המעשים הטובים שנחגג השבוע ברחבי העולם, לא תפס בהפתעה את עובדי ועובדות מרכז הפיתוח של חברת השבבים KLA-Tencor ישראל. החברה, שבמהלך השנה פועלת רבות למען ובתוך הקהילה המקומית של מגדל העמק, ניצלה את היום לעוד כמה מעשים טובים.

העובדים התחלקו לשתי קבוצות: הקבוצה הראשונה הגיעה במרוכז למחסן ובית האריזה של ״בית התבשיל״, המספק מידי יום ארוחות חמות לנזקקים מהאזור כולו. שם, ארזו המתנדבים מאות מארזי חג שיישלחו לקראת הפסח המתקרב למעוטי יכולת. הקבוצה השנייה שפעלה בסימן "תודה" לנותני השירות – הגיעה למועדונית יונתן המקומית, שם הכינו המתנדבים, ביחד עם הילדים, כיבוד (כדורי שוקולד) וברכות לשוטרי מגדל העמק. לאחר מכן יצאו כולם ביחד – עובדים וילדים – לתחנת המשטרה שבעיר, שם העניקו הילדים לשוטרים את מה שהכינו עבורם. מפקד התחנה וצוות השוטרים הסבירו על תפקידי המשטרה ואף ערכו לקבוצה סיור בתחנה.

זו השנה השמינית ברציפות בה מאמצים אנשי חברת KLA-Tencor את מועדונית יונתן ומטפחים אותה באמצעות פעילויות חברתיות, סיוע כספי ותכנים לימודיים (המועברים באופן אישי ע"י עובדי החברה ומקבלי מלגות מטעמה).

"התרומה לקהילה אצלנו היא פעילות מתמשכת לאורך כל כל השנה. אנחנו מעודדים את העובדים שלנו לתרום מעצמם לקהילה ולהמשיך לפתח ולקדם את הבית שלנו במגדל העמק",
אמר ד״ר עמי אפלבום, נשיא KLA-Tencor ישראל.

דילוג לתוכן