יוזמת מולטיפייר של קוואלקום, נוקיה, אריקסון ואינטל יוצאת לדרך

יוזמה חדשה של נוקיה וקוואלקום,
אליה הצטרפו אריקסון ואינטל, יוצאת לדרך ותעסוק בשיפור ביצועים אלחוטיים בטווח התדרים ללא רישוי

● MulteFire משתמשת בטכנולוגיית LTE 4G רק בספקטרום ללא רישוי, על מנת להגביר את התועלת שמציעה סביבת ה-LTE לספקים אלחוטיים וארגונים
● MulteFire תספק חווית פס רחב משופרת ותשמר דו קיום עם טכנולוגיות אחרות הפועלות בספקטרום ללא רישוי, כולל Wi-Fi
● נוקיה וקוואלקום, החברות המייסדות של הארגון, קוראות לתעשיה לקחת חלק ביוזמה
● אריקסון ואינטל חברות בארגון ויצטרפו למועצת המנהלים של MulteFire

יוזמה חדשה של נוקיה וקוואלקום, אליה הצטרפו אריקסון ואינטל, יוצאת לדרך ותעסוק בשיפור הביצועים האלחוטיים בטווח התדרים ללא רישוי. מארגניה מזמינים את התעשיה לקחת חלק ביוזמה על בסיס התנדבותי. זוהי התארגנות עצמאית שמטרתה לפתח ולקדם את MulteFire: טכנולוגיית LTE לתאים סלולריים קטנים הפועלים אך ורק בספקטרום ללא רישוי, כמו תדר 5 גיגהרץ הבינלאומי. MulteFire מנצלת את קישור הרדיו העוצמתי, קלות הניהול ומאפייני הארגון העצמי של תקן LTE שמפתח ה-3GPP, כדי לספק ביצועים משופרים לרשתות מקומיות (LAN).

כיוון שהיא מסתמכת אך ורק על ספקטרום ללא רישוי, MulteFire מביאה את הטכנולוגיות המבוססות על LTE גם אל ספקי שירות חדשים וקיימים, לרבות ספקי אינטרנט, חברות כבלים, מפעילים סלולריים, ארגונים קטנים, בינוניים וגדולים ובעלי עסקים. MulteFire מציעה פתרון אטרקטיבי לספקים סלולריים, במיוחד במקרים בהם הספקטרום המורשה אינו זמין או כאשר יש צורך במערכת מרובת מפעילים.

״בהביאה את היתרונות של טכנולוגיות מבוססות LTE לספקטרום ללא רישוי, MulteFire תסייע לספק כיסוי, קיבולת וניידות משופרים. הטכנולוגיה מסוגלת לשפר גם את איכות החוויה (QoE) ואת רמת האבטחה של רשתות פרטיות״, אמר סטיבן ליטיינס, סגן נשיא, אסטרטגיה וניתוח פורטפוליו, פס רחב נייד, נוקיה, ויו״ר מועצת המנהלים של MulteFire. ״הטכנולוגיה הזו נועדה לספק ערך גם לרשתות ניידות קיימות וללקוחות פרטיים, כמו בעלי בניינים. MulteFire יכולה לשמש על תקן ׳מארח נייטרלי׳, שביכולתו לשרת משתמשים של מפעילים מרובים, במיוחד במקומות שאליהם קשה להגיע, כמו מבנים ומשרדים״.

MulteFire אישרה כי החלה את פעילותה עם פרסום קול קורא להשתתפות, במטרה לקדם את טכנולוגיית MulteFire, מקרי מבחן והזדמנויות עיסקיות; להנהיג את תהליך פיתוח המפרט הטכני של MulteFire בעולם; לייסד תוכנית הסמכת מוצרי MulteFire ברמה עולמית; ולהוביל את ההתפתחות העתידית של טכנולוגיית MulteFire, תוך הקפדה על דו קיום עם Wi-Fi וטכנולוגיות אחרות הפועלות בספקטרום ללא רישוי. MulteFire תוכננה לעמוד בתקני הרגולציה הבינלאומיים של טווח התדרים ללא רישוי, לרבות תכונות Listen-Before-Talk הנדרשות באיזורים כמו אירופה ויפן.

״MulteFire תאפשר לצרכנים וספקי רשת ליהנות משילוב בין ביצועים דמויי 4G-LTE לבין פשטות הפריסה של Wi-Fi ברשתות מקומיות״, אמר אד טידמן, סגן נשיא בכיר, הנדסה, קוואלקום טכנולוגיות בע״מ, וחבר במועצת המנהלים של MulteFire. ״הודות לתכונות הניידות ואפשרויות האינטגרציה של MulteFire עם רשתות איזוריות, המשתמשים ירוויחו מחווית חיבור משופרת בעודם נעים בין חללים, דוגמת מרכזי קניות ומשרדים״.

 

על אודות MulteFire
MulteFire היא התאחדות בינלאומית, שמטרתה לטפח סביבה עולמית אשר תתמוך באינטרסים המשותפים של החברות המשתתפות, המפתחים והמשתמשים בבואם ליישם את טכנולוגיית LTE (או Long Term Evolution) וטכנולוגיות סלולר אלחוטיות של הדור הבא בתצורות המתבססות רק על טווח התדרים ללא רישוי. לקבלת מידע נוסף על אודות טכנולוגיית MulteFire ויתרונותיה וללמוד כיצד להצטרף כחברים ב- MulteFire, אנא בקרו באתר: www.MulteFire.org.

 

דילוג לתוכן