יוג'ין קספרסקי נבחר כאחד מ-100 המנהלים המשפיעים על ידי המגזין Channel’s CRN

יוג'ין קספרסקי, מנכ"ל ומייסד משותף של קספרסקי, ספקית עולמית מובילה של פתרונות אבטחת מידע, נבחר כאחד מהבכירים המשפיעים ביותר בתעשייה יוג'ין קספרסקי, מנכ"ל ומייסד משותף של קספרסקי, ספקית עולמית מובילה של פתרונות אבטחת מידע, נבחר כאחד מהבכירים המשפיעים ביותר בתעשייה על ידי המגזין Channel’s CRN (USA). פתרונות קספרסקי מופצים בישראל על ידי חברת פאוור תקשורת.  
 
קספרסקי הפכה עם השנים לחברת האנטי-וירוס הפרטית הגדולה ביותר בעולם.  נכון להיום, החברה מדורגת כאחת מארבע ספקיות פתרונות האבטחה הגדולות בעולם למשתמשי קצה. גם אחרי שנכנס לתפקיד המנכ"ל, נותר יוג'ין קספרסקי מעורב בתהליך הפיתוח כדי להבטיח שהכיוון הטכנולוגי של החברה תואם את צרכי השותפים והלקוחות.
 
את החלק הארי של הצלחת קספרסקי מייחס יוג'ין למחוייבות של 100 אחוזים. "כאשר הקמתי את קספרסקי, השותפות היתה הבסיס לכל דבר שעשינו והיא ממשיכה להיות כך גם היום", הוא אומר. "השותפים הם המפתח להצלחה שלנו ואנחנו חותרים בעקביות לספק להם את הכלים הנחוצים להם, לרבות שיפור מתמיד של הטכנולוגיה שלנו במטרה להבטיח שהלקוחות שלנו יהיו בטוחים". 
 
רשימת 100 הבכירים המשפיעים בתעשייה מדרגת בכירים ששינו את הדרך שבה נעשים עסקים ויעשו עסקים בעתיד בתחום שבו הם פועלים. רשימת השנה מצדיעה ל-25 הבכירים המשפיעים ביותר – שהתמקדו בחדשנות, שעשו זאת בהתמדה ועקשנות והתגברו על אתגרים קשים.  

דילוג לתוכן