יוג'ין קספרסקי זכה בפרס מנכ"ל השנה מטעם מגזין SC הבריטי

קספרסקי: ההצלחה המתמשכת של קספרסקי נבנתה על בסיס החלטתנו להפוך את העולם למקום בטוח יותר
יוג'ין קספרסקי, מנכ"ל ומייסד משותף של מעבדת קספרסקי, ספקית עולמית מובילה של פתרונות אבטחת מידע, זכה בתואר מנכ"ל השנה מטעם SC Magazine הבריטי. התואר הוענק לו בטקס שהתקיים בלונדון במעמד בכירי תעשיית ה-IT האירופית.
 
מעבדת קספרסקי מיוצגת בישראל על ידי פאוור תקשורת.
 
בהתייחסו לבחירה, אמר יוג'ין קספרסקי: "אני מוחמא מאוד מכך שהעבודה הקשה וההתקדמות המרשימה שביצעו צוותים שלנו בכל רחבי העולם זכו להכרה כאן בלונדון. זכות גדולה נפלה לידי להנהיג אותם. ההצלחה המתמשכת של קספרסקי נבנתה על בסיס החלטתנו להפוך את העולם למקום בטוח יותר. "
 
תואר מנכ"ל השנה מטעם מגזין SC הוא האחרון בשורה ארוכה של תארים שבהם זכה יוג'ין קספרסקי בשנה האחרונה. בשל תרומתו לקידומה של תעשיית אבטחת המידע ב-20 שנותיו בתעשיה צורף בסוף החודש שעבר להיכל התהילה של תעשיית אבטחת המידע האירופית. 
 
יוג'ין קספרסקי הוא בוגר המכון להצפנה, תקשורת ומדעי המחשב שהחל לחקור את תחום וירוסי המחשבים אחרי שוירוס קסקייד פגע במחשבו האישי. בין 1991 ל-1997 עבד יוג'ין במרכז KAMI Information Technologies שם פיתח את תוכנת האנטי וירוס AVP, שבנובמבר 2000 קיבלה את השם Kaspersky Anti-Virus. הוא הקים את מעבדת קספרסקי ב-1997 ומונה כמנכ"ל החברה ב-2007. היום, כשמאחוריו 20 שנות ניסיון בתעשיית האבטחה, נחשב יוג'ין קספרסקי כאחד ממומחי האנטי וירוס המובילים והמשפיעים בעולם.
 
לפרטים נוספים על התואר – www.scmagazineuk.com.

דילוג לתוכן