יוג'ין קספרסקי בדיון בדאבוס מציג איך להתמודד עם איומי אינטרנט רצינים ביותר

יוג'ין קספרסקי, מנכ"ל ויו"ר של קספרסקי, עסק בנושאים הדחופים ביותר העומדים בפני  cybersecurity במהלך פנל בפורום הכלכלי העולמי בדאבוס בשבוע זה.

תומאס הנדריק, נשיא אסטוניה; ז'אן-פול בורד, מנכ"ל הנהלת דירקטוריון הוועדה ללוחמה בטרור של מועצת הביטחון של האו"ם;ורדפורד  סמיט, סגן הנשיא בכיר של חברת מיקרוסופט, גם לקחו חלק בדיון, שהתקיים בינואר 24. הפנל שקול כיצד ניתן לאזן אבטחה ופרטיות בעידן האינטרנט, איך לבנות פתרון גמיש ל- cyberdefenses ברמה לאומית, ואיך שיתוף פעולה בינלאומי יכול לחזק את האבטחה מקוונת הגלובלית בדרך כלל.

פגישת הפנל התקיימה באספן 2 חדר ישיבות של מרכז הקונגרסים דאבוס .

 

לקראת הפגישה, יוג'ין קספרסקי, אמר: "החשיבות של אבטחה מקוונת גדלה בקנה אחד עם גידול ההסתמכות שלנו על רשתות מחשבים והתקנים מחוברים. המפגש בדאבוס הוא הזדמנות מצוינת למנהיגי עולם כדי לטפל בבעיות הבוערות ביותר העומדות בפנינו במרחב הקיברנטי. אני אני עוקב ומתבונן כיצד שנה  אחרי  שנה הדרכים לטיפול באיום האמור צוברים חשיבות ועולים על סדר היום של הפורומים בדאבוס. "

כמו כן, בפורום הכלכלי העולמי, יוג'ין קספרסקי פגש מספר בכירים ואנשי עסקים ממדינות שונות. הוא אמר: "אני יכול לראות איך ההגנה על תשתיות קריטיות מתקיפות סייבר הפכה לעדיפות חשובה למנהיגי עולם. החברה שלי חקרה ומתמודדת עם כמה מן התקיפות הסייבר המתוחכמים ביותר בהיסטוריה, ומומחיות זו היא מאוד מבוקשת כיום. "

דילוג לתוכן