יבמ תציג מחקרים מתקדמים בתחום הגנת הסייבר, בכנס SWSTE הבינלאומי באוניברסיטת בן גוריון בנגב

ד"ר ירון וולפסטל, ראש מרכז המצוינות של יבמ יציג מחקר חדשני בתחום הגנת סייבר על כלי רכב
כמו כן תוצג בכנס תשתית אבטחה לאינטרנט של הדברים (IoT), שפותחה במעבדות יבמ

ד"ר ירון וולפסטל, ראש מרכז המצוינות של יבמ באוניברסיטת בן גוריון בנגב, יציג ב- 23 ביוני את מחקרה החדשני של יבמ בתחום הגנת סייבר על כלי רכב, אותו מבצעים חוקרי יבמ בשיתוף עם עמיתים מאוניברסיטת בן-גוריון.
וולפסטל הוזמן להיות נואם מרכזי במליאת כנס SWSTE הבינלאומי למדע, טכנולוגיה והנדסת תוכנה של ארגון IEEE, שיתקיים באוניברסיטת בן גוריון ב- 23-24 ביוני. השנה הכנס מתרכז בסייבר ומתקיים במסגרת שבוע הסייבר הבינלאומי.

פרופסור שלומי דולב מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב ויושב ראש ועדת הכנס, ציין כי תרומת יבמ וחברות נוספות לכנס היא מכרעת להצלחתו. "שיתוף הפעולה בין מחקר אקדמי וחברות טכנולוגיה רב-לאומיות מובילות, בתחום הסייבר ובפרט הקמת מרכז המצוינות העולמי של חברה כזו באוניברסיטה הוא אחד מבסיסי הכוח של הגדרת באר-שבע כבירת הסייבר הבינלאומית החדשה, והפרויקטים המשותפים עם חברת יבמ הממוקמת בלב הקמפוס שלנו הם דוגמה חיה לכך".

בחברת יבמ העולמית פועלים כ- 6,000 חוקרים ומהנדסים בתחום טכנולוגיות אבטחת מידע ובמסגרת זו הקימה יבמ לפני כשנתיים את מרכז המצוינות שלה בתחום זה כמיזם משותף עם אוניברסיטת בן גוריון. "אנו גאים להיות חלק משמעותי מהסביבה הטכנולוגית בתחום הסייבר הצומחת בבאר שבע והמחקרים המשותפים עם חוקרי האוניברסיטה מאפשרים לנו להרחיב את גבולות הידע ולספק פתרונות איכותיים מול איומי אבטחת הסייבר ההולכים וגדלים", ציין ד"ר ירון וולפסטל.

למידע נוסף על הכנס ראה http://www.iltam.org/swste2016/

דילוג לתוכן