יבמ תערוך בחודש יוני תחרות בין סטארטאפים ישראליים

התחרות בין סטארטאפים צעירים – SmartCamp שעורכת יבמ במספר ארצות, תערך בישראל בחודש יוני הקרוב ובה יבחר הסטארטאפ שייצג את ישראל בשלב הגמר העולמי. תחרויותמקומיות יתקיימו בחודשים הקרוביםב-7 ערים מרכזיות בעולם: בוסטון, סאן פרנסיסקו, לונדון, פריז, דבלין ושטוקהולם ותל אביב ובסיומן  תוזמןהחברהשתיבחרמכלמדינהלהשתתףבאירוע SmartCamp שייערךבדבלין,אירלנד,בחודשנובמבר.החברההזוכהתזכהבתואר  The World's Smartest Start-up.
 
לתחרות שתערך במרכז החדשנות של יבמ בבית יבמ בפתח תקוה מוזמנות חברותישראליותבנותפחותמשלוששנים,בבעלותפרטיתוהמפתחותתוכנההמשתלבתבתחומיהמיקודשלמיזםה"עולםהחכם" ( Smarter Planet ) שליבמ.
 
חברות ההזנק שמבקשות להשתתף צריכות להרשם באתר מיוחד באינטרנט ולאחר בדיקת הבקשותובחירהבהתאםלקריטריונים ישתתפו החברות שיבחרו בחונכותבתיוםאחדשיבחרוובכללזהתדריךושאלותותשובותעםמומחיםבפניקהלמוזמנים.
 
תחרות SmartCamp משתלבת ביוזמה החדשה של יבמ, שנועדה לעודד ולסייע לדור הבא של חברות הזנק למצות את ההזדמנויות העסקיות בתחומי תעשייה שונים הצומחים במהירות כגון: אנרגיה, מים, שירותי בריאות, תקשורת וממשל – שהוכרזה החודש ב-7 מדינות.
 
ישראל נמנית על שבע המדינות הראשונות בעולם בהן תופעל התוכנית, יחד עם ארה"ב , סין, הודו, גרמניה, צרפת ובריטניה  והיא תופעל בארץ על ידי היחידה לטכנולוגיה גלובאלית  (GTU) ביבמ ישראל.
 
במסגרת התוכנית, תאפשר יבמ עבודה משותפת עם מערכי המכירות, השיווק והסיוע הטכני שלה הפרוסים ברחבי העולם כמו גם גישה אל קהילת החוקרים שלה. כידוע, יבמ משקיעה מדי שנה
 כ- 6 מיליארד דולר במחקר ובפיתוח ונהנית כיום מהניסיון המבוסס והעשיר ביותר בתעשייה בכל הנוגע להבאת טכנולוגיות ומיזמים חדשים אל השוק הבינלאומי.
 
אחד היתרונות החשובים והייחודים לחברות הזנק צעירות שישתתפו בתכנית החדשה של יבמ תהיה העובדה כי יבמ מאפשרת לחברות כאלה גישה וקשר ללקוחותיה בכל רחבי העולם.
 
במסגרת התוכנית החדשה לחברות סטארט-אפ צעירות, משתפת יבמ פעולה עם שורת גופים במדינות שונות – ובכלל זה קרנות הון סיכון, ארגוני יזמים, אקדמיה, גורמי ממשל ועוד.

דילוג לתוכן