יבמ רוכשת חברת אחסון מבוסס אובייקטים: תציע פתרונות חדשים לסביבת הענן ההיבירידי

יבמ רוכשת את Cleversafe, המפתחת תוכנה ומערכות אחסון מבוסס אובייקטים. הרכישה מיועדת לבסס את מעמדה המוביל של יבמ בתחום האחסון והענן ההבירידי, תוך תמיכה בדור הבא של יישומים בעולם המובייל, הרשתות החברתיות והניתוח האנליטי. החברה הנרכשת היא חברה פרטית שנוסדה ב- 2004, מעסיקה 210 עובדים ומחזיקה ביותר מ- 350 פטנטים בתחום האחסון מבוסס האובייקטים. כלי תוכנה ומערכות המשלבים פטנטים אלה מאפשרים להגדיל את נפח האחסון הארגוני לאקסה-בייטים רבים – שהם מיליארדי ג'יגה-בייט. לקוחות החברה פועלים במגוון רחב של תחומי משק ותעשייה, ומשתמשים בכלים הייחודיים מתוצרתה על מנת לנהל מאגרי נתונים ולבצע משימות גיבוי, ארכוב, שיתוף משימות והצעת אחסון כשירות.

עם השלמת העסקה, תשלב יבמ את קלברסייף אל תוך מסגרת עסקי הענן שלה, באופן שיאפשר להציע ללקוחות גמישות באחסון המידע, פישוט משימות הניהול ואחידות בפריסה ובתפעול של אחסון בסביבה פנים-ארגונית, אחסון בענן ואחסון היברידי.

הגידול המהיר בנפחי האחסון הנדרשים, הנובע, בין השאר, מהזינוק בכמויות המידע הבלתי-מובנה הזמינות בארגונים, דוגמת תמונות, קבצי קול או וידיאו – יוצר צורך במציאת איזון נכון בין אחסון באתר הלקוח ובין אחסון מבוסס ענן. טכנולוגיות אחסון חדשות, דוגמת אחסון אובייקטים באופן המוצע על ידי קלברסייף, מאפשרות לחברות לאחסן ולנהל כמויות עתק של נתונים באופן יעיל יותר, תוך עמידה בדרישות הנוצרות תחת עומסי עבודה גבוהים בסביבת האחסון בענן. על פי תחזית של חברת הייעוץ ומחקר השוק IDC, יתבססו 80% מיישומי הענן החדשים על שימוש בנתוני Big Data.

פתרונות רשת האחסון של קלברסייף, dsNet, משפרים את אופציות האחסון הזמינות ללקוחות באמצעות ניהול ארכיבים פעילים גדולים במיוחד של נתונים, בעלויות נמוכות. פתרונות אלה משלימים את סל מוצרי האחסון של יבמ Spectrum Storage לטיפול במשימות הגנת נתונים וגיבוי, ארכוב בקלטות וטיפול בכמויות גדולות של קבצים ואובייקטים, בסביבות בהן קיים דגש מרכזי על זמני תגובה.

הפתרונות והטכנולוגיות ממשפחת dsNet ישולבו אל סביבת הענן של יבמ, וירחיבו את יכולות אספקת התשתיות כשירות ואת פלטפורמות SoftLayer ושירותי האחסון שלהם. כך, תוכל יבמ להציע ללקוחותיה סביבת ענן היברידית המאפשרת גמישות גיאוגרפית, ביצועים, אופטימיזציה של עלויות ופשטות תפעול.

השלמת העסקה צפויה עוד במהלך 2015.

דילוג לתוכן