יבמ רוכשת את Intelliden

יבמ רוכשת את חברת Intelliden מקליפורניה, המפתחת תוכנה לאוטומטיזציה של רשתות תקשורת המאפשרת לארגונים דוגמת חברות תקשורת להגדיר תצורה, לנהל ביעילות ולהרחיב את רשתות התקשורת שלהם. פרטי העסקה לא פורסמו.פתרונות האוטומטיזציה של הרשת המפותחים ע"י Intelliden הופכים חיוניים בארגונים המבקשים לבצע תהליך אוטומטי של הגדרת תצורה של אלפי מכשירי רשת שנוהלו עד כה ידנית, דוגמת רכזות תקשורת, נתבים ומתגים מתוצרת יצרנים שונים. הפתרונות האלה סוללים גם את הדרך לאוטומטיזציה של שירותי הרשת, שחשיבותה עולה עם המעבר לעבודה בענן מחשוב.
 
מומחים ומנתחי שוק מעריכים כי 60% מהשבתות רשתות התקשורת נגרמות בשל טעויות בהגדרה ידנית של ציוד ברשת. רכישת הטכנולוגיה של אינטלידן תאפשר ליבמ לסייע ללקוחות בשיפור זמינות הרשתות, לצמצם סיכונים ולשפר את יעילות עבודת אנשי הצוות.
 
הפתרונות של Intelliden הוכיחו עצמם בשירות שורה ארוכה של ספקי שירותי תקשורת וארגונים, ובכללם טלקום איטליה, Telus, סקוטיה קפיטל ואחרים.
 
הרכישה צפויה לשפר עוד יותר את מעמדה של יבמ בתחום ניהול השירותים. יבמ מציעה כיום חבילה מקיפה לניהול כל מחזור חיי השירות של ציוד רשת, ציוד מערכות מידע, מרכזי עיבוד נתונים כמו גם נכסים פיזיים – החל ממסילות ברזל ועד למנעולי דלתות.
 
עם השלמת הרכישה, תמוזג Intelliden בקבוצת כלי ניהול המערכות טיבולי של יבמ.  
יצויין כי במהלך 2009, נהנתה קבוצת טיבולי מצמיחה של 9% בהיקף ההכנסות.
 
זו הרכישה ה-111 של יבמ בעשור האחרון. מאז 2003, רכשה קבוצת התוכנה של יבמ יותר מ- 50 חברות בתחומים שונים.

דילוג לתוכן