יבמ רוכשת את Blue Box המספקת שירותי ענן פרטי מבוססי OpenStack

יבמ רוכשת את Blue Box Group, חברה פרטית מסיאטל, המספקת שירותי ענן מחשוב פרטי מבוססי תקן OpenStack. לקוחות המשתמשים בשירותים אלה נהנים מאפשרות לפריסה נוחה של עומסי עבודה לרוחב סביבות ענן היברידיות. הפרטים הפיננסיים של העסקה לא פורסמו.
ארגונים מחפשים כיום דרכים חדשות לאימוץ מודלים שונים של סביבת ענן, על מנת להתמודד עם מגוון עומסי עבודה. הרכישה הנוכחית ממחישה את מחוייבותה של יבמ לאספקת מודלים גמישים של ענני מחשוב, המקלים על לקוחות להעביר נתונים ויישומים בין עננים שונים, ולענות על צרכיהם, בסביבות ענן ציבורי, פרטי והיברידי. חברת הייעוץ גרטנר חוזה כי 72% מהארגונים יאמצו עוד השנה אסטרטגיית מחשוב היברידי, מה שמגביר את חשיבות המינוף של עבודה במודלים שונים, תוך הקפדה על ניהול אחיד לרוחב כל סביבות הענן.

באמצעות Blue Box, תסייע יבמ לעסקים בשילוב מהיר של יישומים מבוססי ענן ומערכות הפועלות באתר הפרטי של הלקוח, אל תוך ענן מנוהל אחד, מבוסס תקני OpenStack. הרכישה מרחיבה את סל מוצרי OpenStack של יבמ, ומאפשרת לה להציע מערכת ניהול מרחוק המבוססת על OpenStack, ומשפרת את רמת הניראות, השליטה והאבטחה, הן של הענן המקומי והן של הענן ההיברידי.

הרכישה תאפשר ליבמ להציע חוויית משתמש דמויית ענן ציבורי כבר בתוך מרכז הנתונים של הלקוח, תוך שחרור הארגון מעול משימות ההקמה והפריסה של עננים פרטיים מסורתיים.

יבמ מפעילה, כיום, 500 מפתחים העוסקים בפרוייקטים בתחום הענן הפתוח, כדי להביא פתרונות ענן חדשניים לשוק. היא תמשיך לתמוך בלקוחות Blue Box ולשפר את היצע הטכנולוגיות ממנו הם נהנים, באמצעות גישה אל מכלול סל מוצרי הענן שלה.

הכנסות יבמ בתחום הענן, לרבות ענן ציבורי, פרטי והיברידי, הסתכמו ב- 7.7 מיליארד דולר ב- 12 החודשים שהסתיימו במארס השנה. ברבעון הראשון של 2015 גדלו ההכנסות האלה ביותר מ- 60% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.

דילוג לתוכן