יבמ נבחרה לספקית הענן של השנה

פרוסט & סאליבן: יבמ ספקית הענן של השנה
לינדה סטדמולר, סגנית נשיא חברת המחקר העצמאית: "הענן של יבמ
מציע יתרונות מחיר לביצועים בהשוואה למתחרים"

יבמ הוכרזה כ"חברת הענן של השנה" עי" חברת מחקרי השוק העצמאית פרוסט & סאליבן (Frost & Sullivan). התואר הוענק ליבמ מתוך הכרה בה כמובילה באספקת חבילה שלמה ומשולבת של שירותי ענן, ובכלל זה תשתיות כשירות (IaaS), פלטפורמה כשירות (PaaS) ותוכנת ענן כשירות (SaaS).
בפרוסט & סאליבן מציינים במיוחד את יכולתה של יבמ לתמוך בסביבות ענן היברידיות באמצעות סל המוצרים הרחב של החברה בתחומי הקישוריות, ואת האפשרות אותה היא מציעה לארגונים לבנות, לפרוס ולנהל מגוון גמיש של יישומים ומיקרו-שירותים.
לינדה סטדמולר, סגנית נשיא לשירותי ענן בפרוסט & סאליבן, מציינת כי "פלטפורמת הענן של יבמ תומכת בקונספציה של 'אינטגרציה היברידית' – סביבת טכנולוגיות מידע שבה יישומים נפרדים ונתונים קשורים זה לזה באמצעות פלטפורמת שילוב מקיפה, באופן המאפשר לאפליקציות לשתף פונקציות ניהול ושליטה. היכולות האלה מאפשרות ללקוחות למנף את ווטסון והיכולות האנליטיות הזמינות באמצעות ממשקי תכנות יישומים (API) בענן בלומיקס". סטדמולר ציינה גם את היתרונות הכלכליים הנובעים משימוש בענן של יבמ, ואמרה כי "הענן של יבמ מציע יתרונות מחיר לביצועים בהשוואה למתחרים, בזכות תצורות התשתית ומשתני השירותים השונים – לרבות האופציה לרכוש שירותי שרתי 'מתכת עירומה' (Bare Metal), שרתים לארגון אחד או בריבוי ארגונים משתמשים, אופציות עיבוד ואחסון, קיבולת עיבוד, זיכרון ורשת – יחד עם תמיכה טכנית מקיפה".
על פי ממצאי פרוסט & סאליבן, חברות מתחרות ביבמ בשוק הענן אינן מציעות סל כה רחב של תשתיות משולבות, תוכנה ופתרונות פלטפורמות.
לדברי דרור פרל, מנהל חטיבת הענן ביבמ ישראל: "התואר החדש מהווה הכרה נוספת בטווח הרחב ובעומק סל מוצרי הענן של יבמ. הענן של יבמ מספק ללקוחות את הגמישות ואפשרות הבחירה בפתרונות היברידיים. הלקוחות האלה יכולים להמשיך ולהפיק ערך מהשקעות העבר שלהם, תוך שהם נהנים גם מגישה לתשתיות ענן ציבורי ניתנות להרחבה ולשירותים המבוססים עליהם – דרך רשת מרכזי הענן הכלל-עולמית של יבמ, ובכלל זה גם מערכת ווטסון של יבמ".

 

דילוג לתוכן