יבמ מרחיבה את שירותי לינוקס על מערכות Power ליישומי Big Data וענן מחשוב

יבמ מרחיבה את פעילות שירות הלינוקס על גבי מערכות Power ליישומי Big Data וענן מחשוב. החברה מעמידה לרשות שותפיה העסקיים, אנשי מקצוע בתחום טכנולוגיות המידע, גופי אקדמיה ויזמים מערך תמיכה משופר ורשת של למעלה מחמישים מרכזי חדשנות ופתרונות, הפועלים סביב הע יבמ מרחיבה את פעילות שירות הלינוקס על גבי מערכות Power ליישומי Big Data וענן מחשוב. החברה מעמידה לרשות שותפיה העסקיים, אנשי מקצוע בתחום טכנולוגיות המידע, גופי אקדמיה ויזמים מערך תמיכה משופר ורשת של למעלה מחמישים מרכזי חדשנות ופתרונות, הפועלים סביב העולם – על מנת לפתח יישומי לינוקס חדשים ללקוחות המשתמשים בשרתי Power.
בוועידת LinuxCon שהתקיימה בשבוע שעבר בשיקאגו, הודיעה יבמ כי היא מוסיפה את שירותי הלינוקס על גבי מערכות Power לרשת המרכזים שעל הקמתה הודיעה בוועידה אשתקד, במסגרת השקעה כוללת של מיליארד דולר במערכות לינוקס. תוספת השירותים החדשים נועדה לענות על הביקוש הגובר ליישומי תוכנה חדשים הנשענים על היכולות המשופרות של ארכיטקטורת POWER8 של יבמ.
לדברי אנדי גוטמן, מנכ"ל ושותף לייסוד זנד הישראלית, מפתחת שפת PHP, "המערכת האקולוגית של שרתים פתוחים אותה מפתחת כיום יבמ סביב POWER8 ולינוקס מאפשרת לזנד לסייע ללקוחותיה לפתח ולהציע יישומי מובייל ויישומי ענן במהירות גדולה יותר. מערכות Power ולינוקס, בשילוב עם תוכנת השרתים של זנד ושפת PHP, יאפשרו רמה חדשה של כלכלת ענן ללקוחות, בזכות האפשרות לאוטומטיזציה של תהליכי אספקת היישומים ללקוחותיהם".
רשימת החידושים של יבמ בסביבת POWER8 כוללת מספר גדול יותר של נימות עיבוד (threads) לכל ליבה, שיפור משמעותי במהירות השעון, ויכולות ייחודיות לניתוב עומסים באמצעות כלי CAPI.
מערכות Power מציעות את פלטפורמת השרת הפתוחה הראשונה בעולם למחשוב כלל-ארגוני. ארכיטקטורת Power ולינוקס עומדים בלב התאגדות OpenPOWER לפיתוח בסביבה פתוחה, שהוקמה בשנת 2013 ומונה כיום 53 חברים – כולם גופים מובילים מכל העולם. חברי ההתאגדות משתפים פעולה במינוף הארכיטקטורה הפתוחה של שבבי POWER במגוון רחב של תחומי תעשיה וחדשנות.

דילוג לתוכן