יבמ מציגה כלי חיזוי אנליטי מבוסס התנהגות למגוון תחומי משק ותעשייה

יבמ מציגה 20 חבילות ייעודיות של כלי חיזוי אנליטי, מבוסס התנהגות, המותאמות למגוון תחומי משק ותעשייה. החבילות החדשות מיועדות לפשט ולהאיץ את הפעילות בתחומים דוגמת הקמעונאות, הבנקאות, התקשורת והביטוח – על מנת לחשוף תובנות עסקיות קריטיות המסתתרות בכמויות גדולות של נתונים ולפעול על בסיסן.

כדי להבטיח כי פתרונות אלו אכן עונים לצרכים הקריטיים בכל אחד מתחומי התעשייה, ומותאמים להבטחת תוצאות משמעותית של חיזוי אנליטי, משתפת יבמ פעולה עם שורת לקוחות ושותפים עסקיים המציגים גישות חדשניות בשימוש בניתוח אנליטי מתקדם. רשימת שותפים אלה כוללת בין השאר את דלויט, נשיונל גריד, אורבן אאוטפיטרס, בולסה דה סנטיאגו ובנק אדלייד.

הפתרונות החדשים נשענים על הניסיון אותו צברה יבמ במסגרת יותר מ- 50,000 פרוייקטים בשירות לקוחות. כל פתרון כזה כולל מודלים בנויים מראש לחיזוי אנליטי, וממשקים המאפשרים התמקדות בתהליכים האופייניים לתחום התעשיה. במקביל, מציעות החבילות החדשות כלים להכנת נתונים, לניהול זרמי נתונים ומידע ולקליטתם – לקראת הניתוח האנליטי עצמו. בעזרת לוחות מחוונים אינטראקטיביים המשולבים בחבילות, יכולים משתמשים עסקיים לשתף ביניהם תובנות חיזוי, שיביאו להבנה טובה יותר של לקוחותיהם, נכסים ותהליכים שיסייעו להם לקבל החלטות טובות יותר, לפעול מהר יותר ובפחות משאבים.

כך, לדוגמא, יוכלו הפתרונות לסייע:

קמעונאים יוכלו להשתמש בכלים החדשים על מנת להבין את פוטנציאל ההכנסות של כל מוצר או קו מוצרים, ולקבל החלטות חכמות לגבי היצע המוצרים ואופן קידום המכירות של כל אחד מהם.
בנקים ישתמשו ביכולות הניתוח של דפוסי הוצאת הכסף של לקוחותיהם, על מנת לחזות צרכים ולהציע מוצרים ושירותים מתאימים.
מנהלי השקעות יבינו טוב יותר את המאפיינים הייחודיים ללקוחות הרווחיים ביותר שלהם – על מנת להרחיב את הפעילות מול לקוחות אלה.
חברות נפט וגז יצמצמו את עלויות הבדיקה והתחזוקה של צינורות ומשאבות תת-ימיים, ויוכלו לחזות תקלות עוד לפני שהן מתרחשות, באופן המאפשר אופטימיזציה של התפוקה.
חברות מדיה ובידור יבינו טוב יותר את קהלי היעד שלהם ודפוסי הצפיה – על מנת להציע למפרסמים פילוח מדוייק יותר.

הפתרונות האנליטיים החדשים של יבמ מגיעים כשהם משולבים כבר עם כלים אותם מציעה החברה בתחומי ניהול הקשר עם לקוחות, ומאפשרים שימוש מיידי בתובנות החדשות, על מנת להציע ללקוחות מוצרים ושירותים חדשים. כלי אחר המשולב בחבילות החדשות הוא מערכת הניהול מאקסימו של יבמ, המציעה יכולות בתחום ניהול העבודה, תכנון משימות, מעקב אחר ביצוע, ניהול בקשות שירות והפקת דוחות. בעת זיהוי כשל עתידי אפשרי, ניתן להפיק אוטומטית הוראות עבודה ופקודות שירות וביצוע.

דילוג לתוכן