יבמ מעלה הילוך במירוץ לענן תקיים אירוע ראשון מסוגו בתחום הענן, במסגרת DLD – Rock Your Cloud

10 מרצים, 12 דקות כל אחד, יציגו מגוון רחב של נושאי ענן.
בסיום, יתקיים ספיד דייטינג בין סטארט-אפים למומחי הענן של יבמ
במסגרת אירועי DLD שייערכו בספטמבר הקרוב, תקיים יבמ אירוע מיוחד בנושאי ענן. האירוע ייערך במתכונת מיוחדת, קצבית, בסגנון TED, בו  10 מומחים מובילים בתחום הענן, מהארץ ומחו"ל, ירצו במשך 12 דקות כל אחד, על הנושאים החמים ביותר בתחום.  את האירוע ינחו, באווירה רוקיסטית, רד בנד ודרור פרל, מנהל חטיבת הענן  ביבמ ישראל.

לדברי פרל: "יבמ רואה במחשוב הענן את אחד ממנועי הצמיחה המרכזיים שלה והיא הופכת במהירות לאחד השחקנים המובילים בתחום. גם בישראל, אנחנו צוברים תאוצה בשוק זה".  פרל הוסיף כי: "מטרת האירוע היא לחשוף בפני לקוחות וסטארט-אפים את מגוון החידושים, האפשרויות והפתרונות שמספקת יבמ בתחום הענן".

ב- 12 החודשים שהסתיימו ביוני השנה, הסתכמו הכנסות יבמ בתחום הענן ב- 8.7 מיליארד דולר, עם שורת זכיות בעסקות בהיקפים משמעותיים, לרבות חוזי ענק עם צבא ארה"ב, קוקה קולה ואחרים. תוצאות החברה לרבעון השני של השנה, הצביעו על נסיקה של 50% בהכנסותיה ממחשוב ענן. כדי להרחיב את עסקיה ולהמשיך לחדש בתחום, הקימה יבמ גם מסגרות לשיתוף פעולה עם אפל, פייסבוק וטוויטר.

ההרצאות בכנס יעסקו, בין השאר, בנושאים: סקירת מגמות עולמיות בתחום, אנליזה עסקית בענן, ענן היברידי וציבורי, IoT ומחשוב לביש, מחשוב קוגניטיבי (Watson) בענן ועוד.

לאירוע יגיעו אורחים בכירים מחו"ל, ביניהם, ג'ונתן וויסלר, דירקטור המכירות של חברת SoftLayer באירופה. מאז רכישתה ע"י יבמ ביולי 2013 תמורת שני מיליארד דולר, הפכה SoftLayer לכוח מניע, המבסס את יבמ בצמרת שוק הענן, ואלפי לקוחות חדשים הצטרפו מאז לשירותי הענן שמציעה יבמ, על בסיס תשתיות אלו. בכנס תשתתף גם ליסה נידם, מנהלת הפיתוח העסקי של חברת Cloudant באירופה, סטארט אפ שנרכש על ידי יבמ לפני למעלה משנה ואשר עוסק בתחום ביג דאטה והניתוח האנליטי בענן.

בסיום האירוע, יתקיים ספיד דייטינג בין סטארט-אפים ולקוחות יבמ לבין מומחי הענן של יבמ.

הכנס יתקיים ביום שלישי 8 בספטמבר 2015, בין השעות 09:00-14:00 במרכז "נא לגעת" בנמל יפו.

להרשמה:  www.ibm.com/events/DLDgtuil

דילוג לתוכן