יבמ ו- Docker ישתפו פעולה באספקת יישומים

יבמ ו- Docker ישתפו פעולה באספקת יישומים ארגוניים בענן בעזרת שילוב "מכולות יישומים"

יבמ ו- Docker מקימות שותפות אסטרטגית, שתאפשר לארגונים לבנות ולהפעיל דור חדש של יישומים על גבי הענן של יבמ ובאתר הלקוח, בעזרת הפלטפורמה הפתוחה של Docker להפעלת יישומים מבוזרים.

ארגונים יוכלו להשתמש בשילוב בין יבמ ובין דוקר, על מנת לבנות ולנהל יישומים ניתנים לניוד, המתנהלים כל אחד במכולה (container) נפרדת הניתנת לשילוב עם מכולות אחרות, תוך ניהול דינאמי של מחזור החיים הנפרד של כל מכולה כזאת, ואפשרות להרחיב את היקף היישום ולפעול בכל סביבה – החל מהמחשב הנייד של המפתח ועד למאות מכולות הפועלות בענן.

יבמ היא החברה הראשונה העובדת עם דוקר, ומוכרת פתרונות משולבים הכוללים את המהדורה הארגונית Docker Hub Enterprise (DHE), המציעה לארגונים פתרון כולל להפעלת יישומים מבוזרים. פתרון זה מאפשר למפתחים להתמקד בבניית יישומים ייחודיים הפועלים כל אחד במתכונת נפרדת ובסביבת מכולה עצמאית, מאחורי חומת האש הארגונית, ואיסוף מספר יישומים כאלה לצורך הרכבתם. זאת, תוך שימוש ביותר מ- 60,000 שירותים המותאמים לעבודה בסביבת דוקר, וזמינים במאגר המאוחסן של Docker Hub.

שיתוף הפעולה עם יבמ, שהוכתרה לא מכבר על ידי Synergy Research כספק המוביל בתחום הענן ההיברידי, מאפשר לנצל את הפלטפורמה הפתוחה של דוקר, ובכלל זה ממשק תכנות חדש לניהול ותזמור יישומים – החל משלב הפיתוח ועד לפריסה ולעבודה השוטפת. חברות ייהנו מדרך יעילה ואפקטיבית יותר לבניה, אספקה והפעלה של יישומי דוקר הפועלים בריבוי מכולות ועל גבי מספר גדול של שרתים בענן. בנוסף, תסייע השותפות בקידום פריון העבודה של מפתחי יישומים ובהאצת הזמן הנדרש להבאתם לשוק של יישומים חדשים, הנשענים על סביבת האבטחה של יבמ ומשולבים בשירותים ארגוניים מרכזיים קיימים, ובכלל זה כלי ניהול שירות וסביבת DevOps.

במסגרת שיתוף הפעולה, מציגה יבמ גרסת ביתא של מכולות המציעות שירותים מבוססי דוקר, שיכללו כלים וממשקים פתוחים, ובכלל זה את שירותי תזמון ותזמור היישומים החדשים של דוקר. המערכת תוצע כחלק מסביבת Bluemix, מערכת הענן הפתוחה של יבמ לפיתוח יישומים. שירות מכולות היישומים של יבמ יאפשר לארגונים להקים ולהשיק מכולות דוקר ישירות אל תוך הענן של יבמ, על גבי שרתי bare metal בסביבת SoftLayer. באמצעות מינוף טכנולוגיית מכולות היישומים של דוקר, יוכלו ארגונים ליהנות מסביבה קלה יותר לניהול, ולהציע ניצולת משופרת וביצועים גבוהים יותר הנתמכים על ידי הענן של יבמ.

דילוג לתוכן