יבמ ו- Box מציגות כלי חדש לניהול תהליכי עבודה בענן

חברת Box ויבמ מציגות כלי חדש לניהול תהליכי עבודה, הפצת מידע ועבודת צוות, Box Relay, שיהיה זמין בסביבת Box. הכלי החדש יאפשר לכל עובד לבנות ולנהל תהליכי זרימת עבודה, תוך מינוף יכולות האבטחה, ניהול העמידה בהוראות תקינה וחקיקה וכלי העבודה השיתופית של Box. המוצר הוא חלק מגרסה חדשה לחלוטין של Box, שהוצגה בשבוע שעבר בכנס השנתי של החברה, בסאן פרנסיסקו.
ביוני אשתקד, הקימו יבמ ו- Box מסגרת לשיתוף פעולה אסטרטגי המיועד להציע יכולות חדשות ופתרונות חדשים, באמצעות שילוב בין סביבת ניהול התוכן והעבודה השיתופית של Box ובין הפריסה הכלל-עולמית של ענן המחשוב של יבמ. מערכת Box Relay החדשה פותחה על גבי ענן Bluemix של יבמ, ומסייעת לעובדים במגוון רחב של תחומי משק ותעשיות, ובכל תפקיד, לשפר את תפוקת העבודה שלהם – בין אם מדובר באוטומטיזציה של תהליכי הלימוד וההדרכה של עובדים, ניהול תהליכי תקצוב, או אישור וניהול חוזים.
המערכת מצמצמת את התלות בשירותי מומחי טכנולוגיות המידע של הארגון ומעצימה את יכולות העובדים עצמם להגדיר ולנהל תהליכי עבודה. היא מסוגלת לנהל תהליכים במתכונת שקופה, המכסה הן צוותים הפועלים בתוך הארגון והן כאלה הפועלים מחוץ לו, דוגמת ספקים או שותפים עסקיים. הכלי החדש מצמצם את הזמן הנדרש לביצוע משימות הניהול, וממנף את היתרונות המוצעים בסביבת Box: הוא חוסך את הצורך לדלג בין מערכות שונות באמצעות שילוב שורת כלים הזמינים כבר בארגון, דוגמת אופיס 365, אדובי ו- Salesforce – וגישה אליהן ישירות מתוך מערכת ניהול התהליכים.
גרסת ביתא של Box Relay תהיה זמינה ברבעון האחרון של השנה. זמינות מלאה של המערכת צפויה במחצית הראשונה של 2017.

 

דילוג לתוכן