יבמ ו- AirMap יספקו למפעילי מזל"טים תחזית מזג אוויר מעודכנת

יבמ תשתף פעולה עם חברת AirMap, על מנת להציע למפעילי מזל"טים מידע מטאורולוגי בזמן אמת, באמצעות הענן של The Weather Company, אותה רכשה יבמ.
מפעילי מזל"טים יוכלו לגשת אל נתוני מזג האוויר של The Weather Company דרך אפליקציה ייעודית לסביבת iOS ושעוני אפל, כמו-גם בעזרת ממשקי תכנות יישומים (APIs), המאפשרים לבנות מערכות ניהול ושליטה בעלות יכולות אוטונומיות.

החל מסוף חודש זה, יורשו מזל"טים לפעול בארה"ב במסגרת מסחרית. התקנות החדשות דורשות ממפעילי מזל"טים הכרות מקיפה עם תנאי מזג האוויר, קודם להמראת הכלי. זמינות הנתונים המוצעים על ידי יבמ, חיונית לתפעול בטוח, יעיל ולתכנון מדוייק של טיסות ופעילות מזל"טים, במיוחד של מערכות הפועלות מעבר לטווח הראייה של המפעיל.

פלטפורמת חיזוי מזג האוויר של The Weather Company, הפועלת על גבי תשתיות ענן המחשוב של יבמ, מספקת מדי 15 דקות תחזית מעודכנת ל- 2.2 נקודות ואתרים ברחבי העולם. מפעילי המזל"טים ייהנו מגישה לנתוני זמן אמת דוגמת מצב מזג האוויר הנוכחי והחזוי בשעות הקרובות, לרבות טמפרטורה, לחות, לחץ ברומטרי, ותכסית עננים. מדי יום, מספקת כיום בממוצע הפלטפרמה של יבמ כ- 20 מיליון תחזיות למשתמשים, ועד 26 מיליון תחזיות כאלו בימי השיא של הפעילות.

דילוג לתוכן