יבמ ובוקס יאפשרו אחסון מקומי של נתונים בענן באירופה ובאסיה

יבמ מתכוונת להרחיב את שיתוף הפעולה הכלל עולמי שלה עם Box, ולאפשר ללקוחות לאחסן נתונים על בסיס אזורי באירופה ובאסיה, במסגרת סביבת הענן של יבמ. הענן של יבמ יהיה זמין כחלק מטכנולוגיה חדשה, Box Zones, שתאפשר לעסקים לאמץ את פתרונות Box ולאחסן את הנתונים שלהם במסגרת איזור גיאוגרפי מוגדר. יבמ תמנף את הטכנולוגיה הזאת על מנת לתמוך בענני מחשוב היברידיים, בעזרת הכלים המשולבים בה לניהול תוכן כלל-ארגוני.
הצגת המוצרים החדשים מרחיבה את מסגרת שיתוף הפעולה בין יבמ ובין Box, על מנת להציע יכולות חדשות ופתרונות חדשים לשווקים הבינלאומיים. ארגונים כלל-עולמיים מעוניינים יותר ויותר לבחור במיקום המדוייק שבו יתבצע אחסון הנתונים שלהם, באופן שיאפשר את ניהולו ואת הגישה אליו על פי כללי הרגולציה החלים עליהם ובמסגרת שיקולים הנוגעים לביצועי המערכות השונות. יבמ מציעה פריסה כלל עולמית של מרכזי נתונים בענן, אותם היא מפעילה ב-16 מדינות, בשילוב עם יכולות ייחודיות לסייע ללקוחות בתמיכה בסביבות ענן היברידיות.
סביבת אחסון האובייקטים בענן של יבמ משלבת טכנולוגיות שהגיעו אל יבמ במסגרת עסקת הרכישה של Cleversafe, הפועלת עתה בסביבת הענן של יבמ ומציעה ארכיטקטורה שלמה ועקבית וממשק אחיד בעבודה בסביבות מקומיות, בסביבות ענן ובענן היברידי.
מאז ההודעה על שיתוף הפעולה ביניהן ביוני אשתקד, הכריזו יבמ ו-Box על מספר אינטגרציות וחידושי מוצר, שנועדו לסייע לענות על הצרכים של הארגון בשיתוף פעולה מתקדם בעבודה, סיווג נתונים, חיפוש ארגוני וניתוח אנליטי משופר עבור תכנים ותהליכים עסקיים דיגיטליים.
ההכרזה הנוכחית ממשיכה את המומנטום של השותפות ומדגישה כיצד מסייעות שתי החברות לשינוי אופן העבודה של עובדים הפועלים במסגרת ארגונית, ביישומי ניתוח אנליטי, שיתוף בסביבת רשת חברתית, וניהול תוכן. שיתוף הפעולה מאפשר פיתוח אפליקציות עשירות תוכן, לסביבת Web ולעולם המובייל ומסייע להגנה על תוכן באמצעות לוקליזציה ושירותי פרטיות משופרים ברחבי העולם, המשולבים במודיעין אבטחה מתקדם.
כך לדוגמא, הציגו לאחרונה שתי החברות גרסה חדשה של מערכת MobileFirst for iOS Expert Seller, הנשענת על הפלטפורמה של Box,כדי להוות מנוע ליכולות ניהול תוכן בפריסה רחבת היקף בארגונים.

דילוג לתוכן