יבמ השיקה את המחזור השלישי של מאיץ הסטארט-אפים Alpha Zone

קיימה Demo Day, במסגרתו הוצגו בפני 100 משקיעים וקרנות הון סיכון, החברות בוגרות המחזור השני לצד הסטארט-אפים שנבחרו למחזור השלישי

 

יבמ השיקה אתמול, ה- 9 בספטמבר, את המחזור השלישי של מאיץ הסטארט-אפים שלה, AlphaZone. המאיץ, שפעילותו תימשך 24 שבועות מיועד לחברות בשלות לאחר גיוס seed, המפתחות פתרונות לחברות בשוק הארגוני. המטרה של התוכנית היא לבנות יחסים ארוכי טווח עם סטארט-אפים ישראליים, לסייע להם בבניית פתרונות טכנולוגיים מתקדמים וביצירת קשרים עסקיים ברחבי העולם.

 

למחזור השלישי נבחרו, לאחר סינון קפדני, שמונה חברות, רובן מציעות פתרונות המתמקדים בעולם הבריאות. נציגי החברות, שהציגו את פתרונותיהם בפני קהל של משקיעים וקרנות הון סיכון, ציינו את השילוב של טכנולוגיות יבמ ובמיוחד את האפשרות לשלב את יכולות המחשוב הקוגניטיבי של יבמ, ווטסון, בפתרונות שהם מציעים. במקביל, הציגו גם החברות, שסיימו לאחרונה את המחזור השני של תוכנית ההאצה, את כברת הדרך שעברו מאז כניסתן לתוכנית.
החברות שנבחרו למחזור השלישי כוללות את Data2Life המציעה פלטפורמה טכנולוגית ומקורות מידע ייחודיים הכוללים מאגרי מידע קליניים, מדיה חברתית ומאגרי מידע רגולטורי כדי לשקף התנהגות תרופות ב"עולם האמיתי";  Helparoud מציעה "רשת ביטחון" ותמיכה עבור חולים כרוניים ובני משפחותיהם, להתמודדויות עם צרכים שבשגרה וגם ברגעי מצוקה – כאשר המערכת מתבססת על מידע המגיע מהטלפון הנייד;MedAware מציעה מערכת לזיהוי טעויות במתן מרשמים רפואיים, בזמן אמת, ומקדמת בכך את בטיחות המטופלים ויכולה למנוע, במקרים מסויימים, סיכון אפשרי לחיים;  Nutrino מציעה שירות של תזונאי דיגיטלי אישי המבוסס על ניתוח Big Data והגדרת מטרות בריאותיות אישיות;  OBG SOFT מציעה פתרונות לניהול עולם בריאות האישה, גנקולוגיה, פוריות ומיילדות;OffLA מציעה מערכת אבטחה לזיהוי ומניעת הונאות לעולם הארנקים הדיגיטליים, ללא צורך בהפעלת מערך שירות הלקוחות ו/או מערכות ההגנה הקיימות של חברות האשראי או בתי העסק;TrenDemon מציעה פלטפורמה לניתוח ואוטומציה של שיווק מבוסס תוכן כדי לסייע למותגים וגופי תוכן להגדיל באופן אוטומטי את ההכנסות מנכסי התוכן שלהם;   Voiceitt מציעה פתרון שיאפשר לבעלי מוגבלות בדיבור לתקשר בקלות ובטבעיות, באמצעות קולם שלהם, ע"י תיקון, בזמן אמת של הדיבור המשובש – לדיבור מובן.

 

במחזור זה משתפת יבמ פעולה עם חברה בין-לאומית מובילה בתחום הרפואה  Becton Dickinson  אשר מעניקה לחברות נבחרות בתוכנית מענק של עד  25 אלף דולר וכן ליווי עסקי ומנטורינג לפיתוח המוצר והערוצים לשוק.

דילוג לתוכן